Tinkavimas: darbo procesas

Tinkavimo darbai nėra tokie sudėtingi kaip galima pagalvoti niekada iki šiol nebandžius. Pirmiausia siūlome pasirinkti kokybišką tinką, tokį, koks geriausiai tinka Jūsų atveju. Šiuo metu tinkų pasirinkimas tikrai labai platus bei įvairus, tad natūralu, kad norėdami rasti geriausią turėsite palyginti nemažai alternatyvų. Visgi, viskas yra įmanoma.

Juolab, ne visi tinkai yra vienodi ir kaip vieni geriausiai tinka gyvenantiems tokioje vietoje, kur drėgna, tuo tarpu kiti reikalauja sausumo lygiai taip pat reikia įvertinti ir tai, kad vieni dekoratyviniai tinkai labiausiai tinka vidiniame naudojimui, kai tuo tarpu kiti – išoriniam. Bet kuriuo atveju tikrai rasite Jums labiausiai prieinamą variantą, tad svarbiausia yra ieškoti, o atradus ir įvertinus ir teisingai juo padengti paviršių.

Aplinkos paruošimas

TinkavimasBene pats svarbiausias žingsnis, kurį reikia padaryti pirmiausia – aplinkos paruošimas. Viskas priklauso nuo to, kuri vieta bus tinkuojama ir kaip atrodo aplinka esantys daiktai. Štai jeigu tinkuojame namų vidų, kuris jau gana sutvarkytas, tokiu atveju natūralu, kad reikia uždengti grindis bei kitus daiktus, kurie gali būti sugadinti tinko, lygiai taip pat jeigu planuojate tinkuoti fasadą. Labai svarbu, kad gėlės, kurios yra greta namų, būtų uždengtos. Paprasčiausiai tinkas yra labai kietas ir dažniausiai prilipęs prie paviršių jis taip lengvai nenusivalys net ir su specialiomis priemonėmis.

Siūlome nepamiršti, kad taip pat reikia ir pačiam tinkamai pasirengti. Puikiai tiks ir seni drabužiai, kuriuos bus galima po darbų išmesti. Taip pat nepamirškite, kad šiuo atveju pirštinės yra nepamainomas dalykas.

Tinko paruošimas

Kai jau pasiruošėte aplinką, kur bus atliekami darbai, antro žingsnio metu reikia tinkamai pasiruošti tinką, kuriuo planuojama padengti paviršių. Dažniausiai ant dėžutės būna tiksliai parašyta, kokiomis proporcijomis reikia maišyti, kad gauta konsistencija būtų tinkamiausia. Žinoma, tuo pačiu ir internete yra labai daug naudingų patarimų, kurie Jums gali padėti paprasčiau apsispręsti dėl tinko ir tuo pačiu tinkamai jį paruošti.

Labai svarbu detaliai naudotis ant pakelio nurodytomis rekomendacijomis. Daugeliui žmonių, kurie tinkuoja jau ne pirmą kartą, atrodo, kad šis procesas yra labai paprastas ir nereikia gaišti savo laiko. Deja, rezultatas toks, kad galiausiai tinko konsistencija būna per skysta. Kitas variantas – jis blogai tepasi. Taigi, būtinai naudokitės patarimais, kurie yra nurodyti ant pakuotės.

Tinkavimas

Dažniausiai tinkavimo darbai padaromi savarankiškai ir daugelis žmonių nesikreipia į specialistus, kurie yra pasiruošę visus darbus atlikti už Jus. Tinką reikia tepti iki keturių milimetrų storio. Dažniausiai tai optimaliausias variantas, kuris Jums geriausiai padengs paviršių ir tuo pačiu atrodys patraukliai.

Tinkuoti reikia kruopščiai, tačiau tuo pačiu ir gana greitai, kadangi tinkas labai sparčiai džiūsta. Jeigu tinkamai nepadengsite paviršiaus – po kiek laiko tinkas paprasčiausiai prastai pasidengs. Nors dažniausiai nuo to jo atliekama funkcija nebus prastesnė, tačiau atrodys ne taip estetiškai.

Jeigu iki šiol niekada neteko tinkuoti ir galvojate, kad Jums savarankiškai nepavyks pačiam atlikti šio darbo – tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie yra pasiruošę viską atlikti už Jus. Dažniausiai tinkavimo paslaugos nėra brangios, tad kartais verta sumokėti daugiau, tačiau vėliau džiaugtis nauda bei ilgalaike investicija. Juk tinkas sėkmingai laiko dešimtimis metų. Paprasčiausiai po kiek laiko reikia atšviežinti jo spalvą.

Tinko pasirinkimas

Išties, tinko pasirinkimas turi būt pats pirmas, o ne paskutinis darbas. Geras tinka garantuoja ir kokybiškai atliktą darbą. Šiuo metu tinkų pasirinkimas yra toks platus, kad neturint patirties gali būti gana sunku nuspręsti, kuris tinka labiausiai tenkina poreikius. Dėl detalesnės informacijos rekomenduojame kreiptis individualiai į pardavėjus. Įvertinę Jūsų poreikius jie patars, koks tinka labiausiai tina Jums.

Palikite atsiliepimą