Koks rankinis laikrodis labiausiai tinka vaikui?

Laikrodžiai yra vienas iš tų aksesuarų, kurie daugeliui mūsų atrodo esantys „gyvybiškai“ svarbūs. Paprasčiausiai mes juos nešiojame kiekvieną dieną, kadangi jie ne tik puošia rankas, tačiau taip pat ir padeda nepasiklysti laike. O šiais laikais, kai daugelis mūsų minučių yra suskaldytos labai smulkiai ir kai kiekvienas mūsų žingsnis yra apgalvojamas – laikrodis po ranka yra būtinas. Juolab, laikrodžiai internetu savo kaina prieinami visiems.

Tiesa, norint pripratinti vaiką prie laikrodžio teks apgalvoti, koks jam labiausiai tinka. Natūralu, kad vardiniai laikrodžiai nėra labai geras pasirinkimas, kadangi vaikai kur kas aktyvesni ir kur kas mažiau saugo savo daiktus. Tokiu atveju baiminamasi, kad aksesuaras gali kur kas greičiau sugesti. Natūralu, kad tokiu atveju nesinori skirti labai didelės pinigų sumos. Tačiau ar kaina yra vienintelis kriterijus, kurį reikia apgalvoti ieškant pačio geriausio laikrodžio.

Kaip pasirinkti laikrodį vaikui?

Kadangi laikrodžių pasirinkimas yra gana platus – susirasti tinkamiausią gali būti gana sunku. Juolab, vaikams dažniausiai rekomenduojama pasirinkti kiek kitokius laikrodžius nei kad renkasi suaugę asmenys. Norėdami kiek palengvinti paieškas ir mes nurodysime kriterijus, kurie svarbiausi. Kaip ir minėjome, orientuojamės į laikrodžius vaikams, tačiau ne suaugusiems asmenims.

  1. LaikrodziaiPirmiausia rekomenduojame nepirkti labai brangių laikrodžių. Žinoma, būtinai reikia pirkti kokybišką, kadangi jam nukritus jis taip greitai nesuduš. Visgi, investuodami labai dideles pinigų sumas dažniausiai tėveliai gailisi, kadangi vaikai kur kas judresni, tad ilgainiui laikrodukas suduš.

  2. Dar kartą paminėsime, kad labai svarbu rinktis tokius laikrodžius, kurie pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Štai plastikiniai laikrodukai nėra labai tvirti. Lyginant su brangiojo metalo gaminiais pamatysite tikrai labai didelius skirtumus.

  3. Naudinga pasidomėti, ar Jūsų pasirinktas laikrodis turi garantinį laiko tarpą. Tokiu atveju jeigu laikrodukui kas nors atsitiks – jis bus visiškai nemokamai sutvarkytas. Žinoma, garantija reikalinga visiems laikrodžiams ne tik vaikams, tačiau būtent mažiesiems tai yra tarsi būtina.

  4. Keiskite vaikui pačiam nuspręsti, kokio stiliaus laikrodukas labiausiai tinka. Saugusieji turėtų įvertinti kitus kriterijus, kaip medžiaga ir dydis, tačiau pats vaikas turėtų pasirinkti stilių. Natūralu kad pasirinkęs jam širdžiai mielą laikroduką vaikas jį kur kas dažniau nešios. Dažniausiai vardiniai laikrodžiai būna solidesni, tad sunkiai atrasite tokių, kurie yra pagaminti su vaikų personažais, tačiau lygiai tokie pat kokybiški. Visgi, gariausi pasaulio dizainerių kartais pasiūlo vardinių laikrodžių skirtų vaikams, kurie geriausiai atitinka vaiko poreikius. Taigi, net ir vardiniai laikrodžiai gali būti labai kokybiški.

  5. Vaikui dažniausiai tinka nedideli laikrodukai, kadangi itin masyvūs yra sunkesni ir tuo pačiu juos lengviau „užkabinti“. Štai suaugę dažniausiai renkasi labai didelius laikrodžius ant rankos, kadangi jie atrodo skoningai, galiausiai, patogu matyti, kiek konkrečiu metu yra valandų. Šiuo atveju mažumas yra svarbus kriterijus. Lygiai taip pat ir forma, kuri turėtų būti apvali. Paprasčiausiai tokiu atveju laikrodis niekur „neužsikabins“ net ir žaidžiant su daug žaislų. Juolab, tikrai neužgaus kito vaiko dėl labai daug ir intensyvių judesių.

Nepamirškite, kad labai naudinga pasitarti su vaikučiu ir jam pasakyti, kad ieškote laikroduko. Naudinga, kad jis pats nuspręstų, kokio jam reikia ir koks labiausiai tinka.

Laikrodis internetu bus atrandamas greitai ir paprastai. Tad svarbiausia yra palyginti kuo daugiau pasiūlymų, kad būtumėte tikras, jog radote geriausią pasirinkimą iš visų. Juk būtent to ir yra tikimasi iš žinomų gamintojų produkcijos.

Palikite atsiliepimą