Paskolos gavimas neturint darbo

Paprastai paskolai gauti reikia turėti stabilias ilgalaikes pajamas, su kuriomis galėtumėte sumokėti įmokas. Tačiau yra ir išimčių kai paskola gali būti išduodama ir be darbo. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime kokios sąlygos norint gauti paskolą bedarbiui.

Vienas iš pagrindinių reikalavimų – turėti bet kokias kitas pajamas kuriomis padengtumete kredito įmokas, tai neturi būti darbo sutarties pajamos, tai gali būti ir tokios pajamos kaip: pajamos iš individualios veiklos, nuomos pajamos, autorinės pajamos, pašalpos ir t.t.

Paskolos gavimas neturint darboPaskolos gavimui labai padėtų nuosavas turtas, kuriuo užtikrintumėte savo mokumą. Užtikrinus savo mokuma nuosavu turtu, net jeigu ir neturite didelių pajamų ar jūsų kreditingumo reitingas yra žemas, paskolos suteikėjas žinos jog turi garantiją atgauti savo pinigus.

Kokios paskolos sąlygos neturint darbo?

Jei ketinate kreiptis dėl paskolos neturint darbo, svarbu atidžiai perskaityti paskolos sąlygas. Dažniausiai tokioms paskoloms taikomos didesnės palūkanų normos ir trumpesnis grąžinimo terminas, trumpiau tariant – blogesnės sąlygos. Taip pat gali būti reikalaujama pateikti papildomų dokumentų, tokių kaip: turto vertinimo pažymos, turto vertinimo garanto ir pan.

Kada jums paskola nebus išduota?

Jei neturite darbo ir neturite kito, stabilaus pajamų šaltinio arba gero kredito reitingo bei nuosavo turto greičiausiai paskola jums nebus išduota. Taip pat vertėtų gerai apsvarstyti, ar jums tikrai reikia paskolos. Paskola yra įsipareigojimas, kurį reikia grąžinti, todėl svarbu būti tikram, kad galėsite mokėti įmokas. Jei pasiskaičiavus lieka abejonių, jog paskola gali likti negrąžinta, geriau nesileisti į riziką ir pasiekti kitų būdų, kaip gauti reikalingas lėšas.

Kaip gauti paskolą neturint darbo?

Jei nusprendėte, kad jums vis dėlto reikia paskolos, galite kreiptis į bet kurį kreditorių, kuris teikia paskolas be darbo. Prieš tai pasidomėkite skirtingų kreditorių paskolų sąlygomis ir palūkanų normomis. Taip pat galite pasinaudoti internetiniais paskolų palyginimo portalais, kurie padės jums rasti geriausią pasiūlymą.

Palikite atsiliepimą