Kaip tinkamai nuvalyti veidą po dienos?

Mitas, kad nuvalyti veido odą vakare reikia tik tuomet, jeigu dienos metu buvo dėvima kosmetika. Tai tikrai nėra tiesa, kadangi per dieną mus veikia ne tik kosmetikos gaminiai, kurie padeda išryškinti veido linijas, tačiau ir UV spinduliai, dulkės bei kiti nešvarumai, kurie yra nematomi, tačiau tvyro ore.

Tinkama vakaro rutina gali padėti išlaikyti odos grožį ir pasiekus brandų amžių. Tam reikalingos geros kokybės veido valymo priemonės, kurios užtikrins, kad Jūsų oda bus dėkinga ir visada atrodys puikiai.

Tinkamas veido valymas po dienos yra esminė odos priežiūros rutina, kuri padės išlaikyti ją sveiką ir spindinčią.

Kruopštus makiažo pašalinimas

Jei naudojate makiažą, pirmiausia jį reikia kruopščiai nuvalyti. Naudokite tam skirtą makiažo valiklį, pavyzdžiui, micelinį vandenį, aliejinį ar kreminį valiklį. Švelniai masažuokite valiklį į odą, kol visas makiažas nusivalys, tada nuvalykite vatos diskeliu ar minkšta servetėle.

Veido prausimas su tinkamomis priemonėmis

Naudokite švelnų veido prausiklį, kuris atitinka jūsų odos tipą. Sušlapinkite veidą šiltu vandeniu ir užtepkite prausiklio. Švelniai masažuokite odą sukamaisiais judesiais apie 30 sekundžių. Įsitikinkite, kad nuvalėte visas vietas, įskaitant kaklą ir dekoltė. Nuplaukite prausiklį vėsiu vandeniu ir nusausinkite odą švariu rankšluosčiu.

Skaityti toliau