Apie darbą superkant mašinas

Tokių įmonių kaip autosupirktukas.lt šiais laikais yra, ir ne viena. Nors kažkuriuo metu visi kalbėjo, kad automobilių perpardavimo verslas jau žlugęs, iš tiesų jis niekur nedingo. Taigi, kaip laikosi automobilių supirkėjai šiais laikais?

Plataus spektro automobiliai

SupirkimasMašinų supirkimo versle dirbantis Aurimas sako, kad šiais laikais žmonės parduoda įvairias mašinas. Tai tikrai plataus spektro pasirinkimai, kurie aplink atsiveria nuolat. „Jeigu anksčiau, kada Nepriklausomybės pradžioje, kai buvau paauglys ir su tėvu dirbdavo prie mašinų, būdavo tik labai ribotas pasirinkimas automobilių, tai dabar jis tikrai įvarus. Ir supirkti tenka itin skirtingas mašinas, nuo pačių naujausių, iki tikrų senučių. Kartais žmonės kad ir kokį seną „žiguliuką“ iš malkinės ištraukia, labai jau ilgai ten stovėjusį. Tokias apskritai net ne taisymui ar metalo laužui, o restauravimui kaip senovinio automobilio panaudojame. Ir žmonės lieka patenkinti, ir mums gerai“, – sako vyras.

Niekas nebenori itin senų mašinų

Automobilių meistras taip pat pažymi, kad šiais laikais justi didžiulis skirtumas tarp tų, kurie mašinas parduodavo seniau ir dabar. Jeigu seniau 10 – 15 metų mašinos dar būdavo laikomomis kone naujomis, tai šiais laikais žmonės iškart tokių atsikrato. „Pavyzdžiui, dažnai kviečiasi iš auto įvykių. Jeigu tik šiek tiek senesnė mašina, dažnai žmonės jau jos nenori niekur temptis namo. Atsisako ir viskas. Mes superkame, sumokame brangiai, adekvačią kainą. Tenka važiuoti supirkti mašinų ir Kaune, ir Vilniuje, ir Klaipėdoje, visuose miestuose. Tačiau tikrai labai jaučiasi, kad dabar galima gyventi daug kokybiškiau, žmonės turi daugiau pinigų, kadangi tas mašinas lengviau atiduoda. Aišku, kada jos būna pirktos su paskolomis, lizingu, tuomet viskas yra kitaip. O dabar dažniausiai žmonės tik naujesnes pasilieka, su senomis atsisveikina lengvesne širdimi. Ką gi daugiau tai rodo, jeigu ne mūsų žmonių ekonominę gerovę“, – sako jis.

Supirkus mašinas – atsiveria plačios galimybės

Paklaustas, kas daroma su supirktomis mašinomis, meistras sako, kad atsiveria plačios galimybės. Bet daug kas priklauso nuo pačios mašinos ir jos stovio. „Dalis yra sutvarkoma ir parduodama suinteresuotiems pirkėjams Lietuvoje arba užsienyje. Kartais pasitaiko senų, senovinių transporto priemonių, jos restauruojamos, tada išvis gana brangiai parduodamos, nes dabar yra ta senovės mada. Ir aišku, net ir blogiausio stovio mašinoje visada bus gero stovio bei vertingų auto dalių. Tai jas išimame ir parduodame atskirai“, – teigia meistras.

Palikite atsiliepimą