Silikoniniai telefonų dėklai

Nors anksčiau telefonų dėklai nebuvo toks populiarus dalykas ir dažniausiai buvo galima sutikti tik įmaunamus, tačiau šiandien sunku pamatyti telefoną be dėklo. Tai įtakoja ne tik aukštesnė telefonų kaina, bet ir jų didesnis atsparumas aplinkai. Taip pat galima pastebėti, jog šiandien turime visai kitus telefonų dėklų pasirinkimus, kurie anksčiau populiarumo viršūnėje buvus įmaunamus dėklus nustumia į paskutinę vietą. Vieni populiariausių dėklų šiandien – tai silikoniniai dėklai. Juos ir apžvelgsime.

Komfortas ir dizainas

Elementaru, kad silikoniniai telefonų dėklai nėra pati stipriausia apsauga jūsų telefonui, mat jie apsaugo tik telefono nugarėlę. Tačiau jų populiarumo paslaptis slypi visai ne čia. Mat jie itin komfortiški, malonūs liesti ir vieninteliai siūlo tokį platų dizaino pasirinkimą.

TelefonaiSilikoniniai dėklai dažniausiai sutinkami jaunų žmonių bei vaikų rankose, mat dažniausiai jie spalvingi ir ryškūs, kas ir traukia jaunus žmones. Vyresni žmonės dažniausiai renkasi atverčiamis dėklus, kurie apsaugo ne tik telefono nugarėlę, tačiau ir ekraną. Senjorai dažniausiai linkę pasilikti prie pradinio varianto – įmaunamų dėklų.

Nors silikoniniai dėklai ir nėra pati efektyviausia telefono apsauga, tačiau nė vienas kitas telefono dėklas nesuteikia tokios galimybės dizaine, mat atverčiami telefonų dėklai gali suteikti galimybę pasirinkti iš plataus spektro spalvų, tačiau silikoniniai dėklai siūlo ir įvairius raštus bei formas, o dažnai net ir skirtingus paviršius.

Kitas apsektas – tai maksimalus komofortas, kai ant stalo padėtam telefone galime matyt visą jo ekraną, jei gautumėm sms žinutę ar kažkas skambintų. Mat įmaunami dėklai apskritai palyginus užima daug laiko, kad juos išimti, o atverčiami dėklai vis tiek reikalauja papildomo veiksmo.

Silikoninio dėklo ekrano neapsaugojimą visada gali kompensuoti ekranų plėvelės, kurios užtikrins komfortabilią apsaugą. Dažniausiai nauji telefonai suteikiami jau su ekrano plėvele, tačiau ji pasižymi maža apsauga, todėl rekomenduotumėm ją pakeisti į stiklinę ar storo plastiko plėvelę.

Tačiau jei nusprendėte, kad telefono dėklas neatgaivins jūsų telefono išvaizdos ar tiesiog nusibodo senas telefonas – suskibkite jį nunešti į telefonų supirkimą. Šiandien Iphone 7 supirkimas siūlo didžiausią sumą, tačiau ir kiti telefonai gali atnešti nemažai pinigų. Tik norime pabrėžti, kad neverta delsti, mat jūsų telefono vertė žemyn krenta kiekvieną dieną.

Palikite atsiliepimą