Perkame vilkiką

Kam rūpi vilkikų pirkimas, kam – vilkiku pardavimas. Priklausomai nuo situacijos, gali tekti turėti įvairių poreikių. Jeigu planuojate pirkti vilkiką, atkreipkite dėmesį į keletą skirtingų dalykų.

Iš ko pirksite

Internete nesunku rasti formaciją, kur parduodami naudoti vilkikai, tačiau pasirinkimų kartais gali būti net per daug – ne visada žinosite, kaip ir kur nusipirkti tikrai gerą, geriausią variantą. Taigi, jeigu norite įsigyti gerą naudotą vilkiką, pirkite iš specializuotų prekeivių, kurie gali jums suteikti ir garantiją, ir apskritai patys būti aiškūs. Šiek tiek rizikinga tokį dalyką pirkti kur nors automobilių turguje ar kitoje panašioje vietoje, kur yra didžiulis pasirinkimas ir nemažai atvejų, kai žmonės tiesiog apgaunami. Naują vilkiką pirkti gali tik turtingos įmonės, o pavieniai vežėjai mieliau renkasi nebrangius naudotus vilkikus.

Kiek laiko norite naudoti

VilkikaiKai kurių vilkiku pardavimas vyksta orientuojantis į tikrai ilgą eksploatavimą. Kitiems gi tenka galvoti apie tai, kad naudosite vilkiką tikrai trumpai. Taigi, pirkdami atkreipkite į tai dėmesį. Jeigu jums vilkiko reikia neilgam laikui, pavyzdžiui, pusei metų, galite sau lengvai leisti tiesiog rasti pigesnį skelbimą ir parduodamą transporto priemonę su neilgai galiojančią technikine TA. Kadangi vėliau jums nereikės ir tos TA pereiti patiems – jau gal viskas bus padaryta, parduosite automobilį ir tiek. Kita vertus, jeigu norsite parduoti brangiau – gal kažkiek paplušėsite, sutvarkysite vilkiką ir viskas bus gerai.

Kokioms kelionėms turi būti paruošta

Taigi, naudoti vilkikai turi pirmiausia būti tinkami jūsų pačių kelionėms. Dalykams, kuriuos planuojate nuveikti. Kelionėms, į kurias planuojate nuvykti ir išvykti. Tai labai svarbu, kad vilkikas būtų pasirengęs tokiai kelionei. Paklauskite savęs, kokius krovinius vešite, kokiomis sąlygomis važiuosite? Irgi yra skirtumas, ar važinėsite Suvalkijos lygumose, ar Austrijos kalnuose. Kiekvienas vilkikas turi būti pritaikytas klimatui ir reljefui, koks jis bus aktualus vėliau.

Kokios talpos ir papildomų funkcijų

Aišku, skirsis ir jų talpa. Vieni bus mažesni, kiti bus didesni. Taip pat pagalvosite ir apie skirtingas vilkikų funkcijas. Gal skiriasi pakrovimas, automobilio užvažiavimas. Kiek yra automatikos, kiek valdoma rankomis. Jeigu planuojate važinėti žiemą kalnais, reikia specialių padangų. Visada žiūrėkite į esmę ir galvokite, ko jums reikia. Estetinės detalės nėra tokios svarbios, tačiau galbūt jeigu jūsų vilkikas turi reprezentuoti įmonę, ir vertėtų pagalvoti apie gražesnį jo korpusą, gal specialiai gražiai sumontuotas švieseles ir kitus atributus.

Palikite atsiliepimą