Keisti dovanų įpakavimai

Kartais dovanos pakuotė pakendamine gali nustebinti labiau nei pačios dovanos turinys. Vienais atvejais – dėl pakavimo nesėkmės, kitais atvejais – specialiai, dėl kūrybiškumo. Kokių keistų formų dovanų pakuočių būna?

Bulvių traškučių dėžutėse

Nors dovanų kartoninės dėžutės kartongist karbid gali būti ir apvalios, ne kiekviena dėžutė iš tiesų yra dovanų. Kartais žmonės taupydami pakuoja dovanas į tokias formas, kur prieš tai jau būta kažkur ir panaudota. Pavyzdžiui, į "Pringles" traškučių dėžutes. Kai kuriais atvejais tokia pakuotė gali tikti. Pavyzdžiui, jeigu iš tiesų ir dovanojate bulvių traškučius. Arba, jeigu dovanojate kažkokį butelį nelabai svarbia proga. Tačiau einant į, tarkime, vestuves, nelabai mandagu nešti tokią dėžutę.

Kibiro ir kitos atpažįstamos, trikdančios formos

PakavimasJeigu dovana įdėta į standartinę dėžutę arba į pakavimo maišelį (pakkekotid), tuomet nematome, kas viduje. Kai kurios dovanos jau iškart turi savo dėžutę ir taip pat neišduoda, kas viduje. Netgi tokia dovana kaip knyga gali atrodyti supakuota it dėžutė. Tačiau yra trikdančios formos daiktų, kuriuos žmonės pakuoja tik įvyniodami į popierių ir palikdami pačią formą. Tai kelia šypseną ir juoką. Pavyzdžiui, jeigu dovana supakuota į kibiro formą. Galimai ir pats kibiras tuomet yra panaudotas būtent kitoms smulkesnėms dovanoms sudėti. Arba, pavyzdžiui, įpakuota šiūpėlė, gitara, teniso raketė, puodas taip, kad matytųsi visa forma. Dažniausiai toks pakavimo būdas būna dėl vienos ar kitos priežasties pasirinktas sąmoningai, tačiau tai vis tiek atrodo labai linksmai.

Drobinis maišelis

Atgimus vadinamajam "rustic" arba kaimiškam senoviniam natūraliam stiliui, drobinis maišelis tapo kažkuo, kas yra stilinga ir prabangu. Taigi, ir dovanos dabar gali būti supakuotos specialiuose, dailiuose drobiniuose maišeliuose. Jeigu tik jums patinka, jie gali būti papuošti įvairiais tinkančiais kaspinais, virvelėmis, prisegtos atvirutės, padabinta bronzos blizgučiais ir pan.

Butelis ir kojinė

juokinga dovanos forma – jaukioje kojinėje įsitaisęs butelis. Tai suderinami dalykai ir abu gali būti dovanomis. Pavyzdžiui, jeigu prieš Kalėdas kažkas intensyviai mezga, numezga kojines, o paskui jas nori padovanoti drauge su naminiu vynu. Ne problema įdėti butelį į kojinę, viršuje užrišti kojinę ir tuomet dovanoti tokį gražų dalyką.

Jūsų fantazija

Visos keistos formos pirmiausia gimsta jūsų galvoje. Jeigu norite neįprastai įpakuoti dovanas – pabandykite papaišyti ant popieriaus eskizus. Pieškite viską, kas šauna į galvą ir netrukus sugalvosite tikrai originalų dovanų pakavimo būdą.

Palikite atsiliepimą