Naujo gyvenamojo rajono Vilniaus Naujamiestyje apžvalga

Nors Lietuvoje emigracijos skaičius vis auga ir žmonių mūsų šalyje tik mažėja, tačiau sparčiai auga nauji gyvenamieji rajonai tiek naujoms šeimoms, tiek ir žmonėms, norintiems pakeisti savo gyvenamąją vietą į ramesnę bei patrauklesnę. Ypatingai didmiesčiuose nauji gyvenamieji rajonai kyla itin sparčiai, todėl šiandien pakalbėsime apie patraukliausą miestą – sostinę ir kodėl nauji butai Vilniuje Naujamiestyje yra ypatingai gera vieta gyventi tiek vienam, tiek ir su šeima, visai nepriklausomai nuo amžiaus.

Saugumas, komfortas, ekonomiškumas

Butai NaujamiestyjeNaujasis gyvenamasis rajonas ką tik šviežiai įrengtas Vilniaus Naujamiestyje yra strategiškai patogiai įrengta vieta, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, tačiau vis tiek netoliese būti būtiniausių taškų, kaip mokyklos, darželiai, bankai, sporto klubai ar tiesiog miesto centras. Naujamiesčio naujasis rajonas įrengtas gamtos apsuptyje, kuri apgaubia ir atskiria namus nuo miesto šurmulio, todėl grįžę po darbų galėsite mėgautis ramybe, gaiviu oru ir žaluma. Tai ypatingai patrauklu tiek dirbantiems žmonėms, tiek šeimoms, tiek ir senjorams.

Nors pradinė butų kaina nėra labai maža, tačiau ji su laiku atsipirks ne tik savo kokybe ir tik ką šviežiai nudžiuvusiais dažais, tačiau ir ypatingai mažomis buto išlaikymo kainomis, mat butai įrengti itin ekonomiškai – apšiltinti namai, naujausios apšildymo sistemos bei naujas vamzdynas garantuos ypatingai kokybiškas paslaugas, kurios tarnaus ilgai. Komfortas, ekonomiškai įrengtos patalpos, jauki ir atpalaiduojanti aplinka užtikrins kokybišką poilsį bei įkvėpiančią atsmosferą.

Gyvenamųjų rajonų aplinka pasižymi saugumu, mat aplinką stebi vaizdo kameros, ir tvarkinga aplinka, kurią nuolat puoselės prižiūrėtojai. Žaidimų aikštelės vaikams ir puikiai apšviesti pėsčiųjų takai puikiai pasitarnaus tiek šeimoms su vaikais, tiek ir senjorams, mėgstantiems pasivaikščioti ramioje aplinkoje. Netoliese galima rasti vaikų darželius, sporto klubus ir grožio salonus, todėl galima nesivarginti važiuoti į miestą. Butus galima pasirinkti su pilna arba daline apdaila, išsirinkti kambarių skaičių ir jų išsidėstymą bei langų kryptį, kurioje bus jūsų butas. Visi butai turi erdvius įstiklintus balkonus, todėl ryte galėsite džiaugtis rytine gaiva, įsirengę atskirą poilsio patalpą balkone ar nedidelį valgomąjį vasaros metu. Tai itin ekonomiškas, stilingas bei saugus pasirinkimas tiek šiuolaikiniam, tiek ir senam žmogui.

Vienas atsiliepimas apie “Naujo gyvenamojo rajono Vilniaus Naujamiestyje apžvalga

  1. Pirmiausia prioritetas turėtų būti saugumui, bet jį užtikrinti galime ir mes patys. Padėti gali kokybiška apsaugos signalizacija kaina arba vaizdos tebėjimo kameros, kurios padės pasijusti saugiau.

Palikite atsiliepimą