Išsinuomoto autobuso aprašymas

Nors automobiliai Kaune važinėja panašūs, kaip ir Vilniuje, Klaipėdoje ar kituose miestuose, tačiau tada, kai nuomojiesi sau autobusą, apžiūri jį neatsižvelgdamas į tai, kokiame mieste nuomojiesi. Juk automobiliai nuomai nėra pririšti miesto ribose. Automobilio paskirtis ir yra būtent judėjimas po skirtingas vietas, tad visiškai natūralu, kad su automobiliu galbūt kažkam pagal poreikius teks nuvažiuoti ir į kitas vietas, kitus miestus, miestelius, gal su ekskursija, o gal savo poreikiams. Šį kartą man teko nuomotis autobusiuką Kaune, ir jį išsinuomojus norisi aprašyti, kaip jis atrodė.

Išorė

Transportas nuomaiPirmiausiai apie tai, kapi atrodo automobiliai Kaune, ir kaip atrodo tokie automobiliai nuomai, kokius aš pasirenku. Dažniausiai Kaune žmonės važinėja ne visai tvarkingai, pasitaiko nemandagaus elgesio kelyje. Tačiau savo automobilius, net ir pigesnius, žmonės prisižiūri. Jie iš išorės dažniausiai atrodo tvarkingai, o neretai dar net ir grėsmingai. Gal taip kažkas bando įrodyti ir savo stiprumą? Kad ir kaip ten būtų, tačiau autobusas, kurį nuomojausi, atrodė tikrai paprastai. Tai buvo baltas mikroautobusas. Man patiko, kad pagal jo būklę matėsi ir, kiek jau jis laiko realiai galėtų būti naudojamas. Supratau, kad jis yra gana naujas, o kainos ir kokybės santykis man taip pat atrodė tinkamas. Taigi, tiesiog nusprendžiau, kad galiu sau leisti keliauti su juo, pagal išorinę išvaizdą tokie automobiliai Kaune, taip pat ir visoje Lietuvoje, atrodys pakankamai gerai.

Salonas

Bet svarbiausia visada yra ne automobilio išorė, o vidus, kai veži daug keleivių į kelionę. Mūsų susirinko visai nemaža ekskursija ir norėjosi, kad kiekvienas jaustųsi patogiai. Tą tikrai užtikrino ir pasirinktas automobilis. Jo viduje buvo odinis salonas, jau nebe pirmos jaunystės, bet ir ne toks senas, kad atrodytų, jog į vežimą sėdiesi. Taigi, tokiame salone yra tikrai labai smagu sėdėti visiems. Gerai, kad buvo langų, kurie darinėjosi. Taip pat kabojo visiškai naujos juodos užuolaidos, puikiai apsaugančios nuo šviesos ir leidžiančios keleiviams patogiai įsitaisyti ir galbūt miegoti.

Veikimas visų salono įrengimų mus taip pat pradžiugino. Į sėdynes buvo įmontuoti nedideli ekranėliai, o juose buvo galima žiūrėti filmus, filmukus, ir tai leido tikrai smagiai atsipalaiduoti. Taip pat, kas yra labai svarbu, visur buvo patogūs ir naujai atrodantys saugos diržai. Dažnai lietuviai, važiuodami autobusu, nesisega saugos diržų, kitur jų net nebūna, čia jie buvo.

Palikite atsiliepimą