Kaip supakuoti dovanas

Kad ir ką dovanojate, labai svarbu, kaip dovanos yra supakuojamos. Kodėl? Todėl, kad dovanos būtent tuo ir skiriasi nuo paprastų perkamų daiktų, kad jos turi ne tik finansinę, bet ir psichologinę vertę. Juk dovanos yra teikiamos per šventes, per kažkokius simbolinius aktus – gimtadienius, Kalėdas, vestuves, nuopelnų šventes (tarkime, diplomo įteikimo). Taigi, ir daiktas, kurį jūs dovanojate, ir kurį jūs tiesiog šiaip paduotumėte, yra visiškai kitas daiktas. Dovaną reikia supakuoti taip, kad matytųsi pastangos, kad būtų akivaizdu, kad tai ne šiaip atsitiktinis bėgant į gimtadienį iš virtuvės pagriebtas daiktas.

Dėžutė ir jos turinys

DovanosAišku, teikdami dovaną, ją norėsite įdėti į kokią nors dėžutę. Dėžutę rinksite maždaug tokio dydžio, kokio bus ir dovanos. Turbūt nebus taip, kad dovanosite puodelį, o jį įdėsite į spausdintuvo dėžę. Ir atvirkščiai. Visgi, įdėję daiktą į dėžutę, pamatysite, kad kažkiek vietos vis tiek lieka, taigi, ją reikia kažkuo užpildyti. Kadangi dovanos esmė visgi yra neracionalus džiaugsmas, tai užpildyti galima vidų kažkuo, kas tiesiog priverčia nusišypsoti – saldainiais, guminukais, blizgučiais, balionais ir pan. Užpildykite taip, kad nebarškėtų.

Popierius

Tuomet jūsų laukia kitas svarbus žingsnis – suvynioti dovaną į popierių. Tą geriausia daryti ant lygaus didelio paviršiaus, tarkime stalo. Nevyniokite dovanos į laikraštį ar į kepimo popierių kaip koks studentas, neįperkantis vyniojamojo popieriaus. Vyniokite dovaną į blizgų ryškų popierių iš parduotuvės. Tokia dovana atrodys rimta, o ne sukurta kaip kažkokia ironija. Pasistenkite atsikirpti pasimatavę lygiai tiek, kiek reikia, tada suvyniokite dėžutę. Galite ir internete pasižiūrėti video mokymų, kaip tinkamai supakuoti dovaną. Jūs gal pakuosite 15 minučių, bet vėliau galiausiai žmogus, kuris gaus dovaną, ją nekantriai suplėšys (pakuotę) per pusę minutės. Kuo gražiau įpakuosite, tuo su didesniu džiaugsmu ji bus nuplėšta.

Kaspinai ir aplikacijos

Dar vienas dalykas, be kurio jokia dovana – ne dovana, tai kaspinai ir aplikacijos. Nepamirškite, kad turite užklijuoti kažką gražaus, kad dovana jau tikrai būtų pilnavertė, pabaigta ir labai graži. Tai gal bus kaspinas, gal gėlė, o gal paprasta blizganti atvirutė. Dovaną pakuokite ir apklijuokite taip, kad ji būtų nepanaši į tai, ką mes kasdien matome. Tik daiktas, kurį dovanojate, gali būti įprastas (puodelis, servisas, taurės, atidarytuvas ar dar kas nors), tačiau visą smagumą ir aurą visgi suteiks įpakavimas.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip supakuoti dovanas

  1. Renkantis popierių dovanos pakavimui, svarbu atsižvelgti į jo kokybę ir storį, kad jis būtų pakankamai tvirtas ir nesuplyštų pakuojant. Taip pat reikėtų pasirinkti popierių, kuris vizualiai derėtų su dovanos tema ir būtų estetiškai patrauklus: kaina

Palikite atsiliepimą