Kas virtuvėje ir naudinga, ir gražu

Stilingi baldai virtuvei Vilniuje gali suteikti naują gyvenimą. Pažvelgus kūrybiškai į virtuvės įrengimą, pamatysime, kad kai kurie jos elementai yra ne tik funkcionalūs, bet ir labai gražūs, suteikiantys virtuvei grožio bei žaismės.

Lentynos prieskoniams

Baldai vilrtuvei VilniujeKiekvienas baldų prekybos centras gali pasiūlyti skirtingų lentynų ir spintelių virtuvės reikmenims susidėti. Tai ir mažos gražios lentynos, ir didelės spintelės. Visokių gražių dalykų yra. Tačiau ar pagalvojame apie tai, kad lentynos, kuriose stovi prieskoniai, iš tiesų virtuvėje yra ne tik funkcionalus, bet ir labai gražus dalykas? Pačios lentynos būna kelios, ir per ritmą bei atsikartojimą jau pamažu kuriasi grožis. Be to, jeigu ant jų gražiai sudedate, išrikiuojate vienodo ar panašių derančių tipų buteliukus, tuomet tai tampa tikru virtuviniu paveikslu. Ir nieko daugiau nereikia. Tad lentynas rinkitės protingai – imkite atviras, su pasikartojančiais elementais. O ant jų kraukite gražiai, vienodai atrodančius buteliukus.

Stiklainiai ir stiklo indai

Madingiausios vazos dabar – tiesiog skaidraus stiklo buteliai. Jie puikiai išsaugo šviesą, nieko neužstoja, o mes galime matyti ir kaip atrodo gėlės kotas, pamerktas į vandenį. Tai suteikia biologijos klasę primenantį vaizdą, bet tuo jis ir yra žavus. Protingai ir teisingai sudėti kiti stiklo indai taip pat gali tapti ne tik naudingais daiktais jūsų virtuvėje, bet ir tuo, kas ją puošia. Tik nedėkite visko į senas stiklines dulkėtas sekcijas, nes tada nieko gero neliks. Dėkite tokius indus atvirai ant lentynų. Kai naudosite – dar prabraukite su skepeta, kad išvalytumėte sukritusias dulkes. Tai kaskart pareikalaus 10 sekundžių darbo, tačiau turėsite šviesią ir gražią, malonią, stilingą virtuvę.

Šviesos

Šviesa virtuvėje būtina tam, kad galėtumėte čia ramiai dirbti savo darbus. Tačiau taip pat ji ir padeda išryškinti gražiausias interjero detales, paslėpti tai, ko nesinori rodyti (tamsoje) bei gali kurti pasirinktą atmosferą: rimtą, žaismingą, gyvą, darbinę ir kt. Tad pagalvokite apie lempų ir šviesų poreikį bei dėkite viską ten, kur ir turite dėti. Neapšvieskite visko per stipriai, bet ir neapšvieskite per mažai.

Virtuvės pirštinės

Šie linksmi virtuvėje kabantys pagalbininkai – nepakeičiami, kai reikia nukelti karštą puodą nuo viryklės ar išimti skardą iš orkaitės. O drauge jie turi gražią formą, todėl atrodo gražiai, kai yra eile sukabinti ant sienos. Neslėpkite pirštinių stalčiuje – kabinkite ant sienos, ir kabinkite iš karto kelias pirštines, nes tik sukuriant tokį ritmą viskas atrodo iš tiesų gražiai.

Palikite atsiliepimą