Apatinio trikotažo pasirinkimas: gražus ar patogus?

Kiekvienas apatinis trikotažas, ir toks kaip maudymosi kostiumėliai, gali būti arba labai patogus, arba labai gražus, arba ir toks ir toks. Netikitie? Pažvelkime į situaciją įdėmiau.

Pižama

Maudymosi drabužiaiNors iš pažiūros atrodo, kad pižamos niekaip negalėtų būti nepatogios, tačiau juk pižama pižamai nelygu. Dauguma pižamų yra kuriamos taip, kad su jomis tikrai būtų labai patogu. Naudojamas lengvas, minkštas, patogus kvėpuojantis audinys, tačiau vis tiek visko pasitaiko. Pavyzdžiui, būna, kad nusiperkama netinkamo dydžio pižama. Jeigu per didelė, tai gali smukti, suktis ratu aplink juosmenį rūbai. Jeigu per maža – spausti, veržti. Dėl to reikia labai žiūrėti ir pirkti savo dydžio, nes pižamos, kaip ir bet kokie kiti rūbai, turi jums visada kuo geriau tikti. Taip pat reikėtų pagalvoti ne tik apie pižamos dydį, bet ir jos perregimumą. Yra seksualių pižamų, kurios gausiai puoštos nėrinukais, galbūt yra labai trumpi šortukai, o gal atvira krūtinė. Tokia pižama bus gundantis ir gražiai atrodys su mylimuoju miegamajame, tačiau ar su tokia galėsite laisvai žygiuoti iš viešo miegamojo hostelyje iki viešos vonios? Vargu, juk visi viską matys. Taigi, ji patogi tik visiškai privačiam gyvenimui, kada nėra jokių pašalinių: nei ant sofos nakvojančių giminaičių, nei ko nors kito. Visgi, pižama turi būti patogi, jeigu turite seksualią ir atvirą, įsigykite ir vieną viską slepiančią, naują, gražią pižamą. Ją galėsite imti į ligoninę, keliones ir kitas vietas, kur tokio daikto gali reikėti.

Maudymosi kostiumėlis

Kitas ginčytinas dalykas, ieškantis kompromiso tarp grožio ir patogumo, yra maudymosi kostiumėliai. Iš esmės, moteriškas maudymosi kostiumėlis, patogus yra tada, kai atitinka tokius kriterijus: pilnai uždengia visas nuogas slėptinas vietas, neapsunkina daugybe šlapių varvančių audinių, labai gerai apspaudžia krūtinę, puikiai laikosi net ir didžiausioje bangų mūšoje, neįsiveržia į kūną, yra tinkamo dydžio. Kaip ir tiktų lygus aptempiantis plaukikės vientisas maudymosi kostiumėlis, jeigu patogu su vientisu. Kitoms nepatogu, norisi kuo mažiau audinio ant kūno. O kaip atrodo gražūs stilingi maudymosi kostiumėliai madų žurnaluose? Jie būna su atviromis skylėmis keisčiausiose vietose, juos puošia kutai, nėriniai ir netgi karoliai. Taigi, tai būna išpuoselėti, išdailinti ir kuo gražesni maudymosi kostiumėliai. Tačiau jie gali visai nesilaikyti maudantis jūroje, gali spausti, gali negražiai įdegti kūnas dėl keistų ornamentų ir kiauraraščio. Taigi, rinktis reikia tai, kas jums svarbiau: stilius ar patogumas.

Palikite atsiliepimą