Kaip pasirinkti skalbimo miltelius

Skalbimo mašinų remontasJeigu skalbimo mašina neskalbia taip, kaip to norėtųsi, tai nebūtinai jai bus reikalingas skalbimo mašinų remontas. Gal problema slypi kitur. Gal tiesiog nemokate tinkamai pasirinkti skalbimo priemonių ar nemokate gerai naudotis mašina. Šį kartą pakalbėkime apie skalbimo miltelius. Kaip juos pasirinkti, kaip ir kitas skalbimo priemones.

Skalbimo milteliai mašinai

Jeigu nueisite į bet kurią ūkinių prekių parduotuvę, pamatysite, kad skalbimo miltelių pasirinkimas yra nemažas. Net ir paprastame prekybos centre rasite kelių rūšių miltelių, o ką jau kalbėti apie buitinių prekių parduotuves. Taigi, kokius skalbimo miltelius pasirinkti, jeigu norite skalbti su mašina? Pirmasis kriterijus būtų rinktis skalbimo miltelius mašinai. Jie bus stipresni, tikriausiai ir pigesni nei tie, kurie skirti skalbimui rankomis. Mat skalbimas rankomis turi būti silpnesnis, nepažeisti ir nealergizuoti jūsų skalbiančių odos. Taigi, skalbimo milteliai iš tiesų turi būti su ženklu, kad skirti būtent mašinai.

Milteliai skalbimui rankomis

Visgi, jeigu nuspręsite skalbti ne su mašina, o rankomis, tuomet reikės ir miltelius pasirinkti gerokai atsargiau. Imti tokius, kurie nealergizuoja. Moterims, bijančioms dėl pradėsiančių lūžti ar skilinėti nagų, vertėtų rinktis tuos skalbimo miltelius, ant kurių pavaizduotas kūdikis. Tai reiškia, jog čia bus patys švelniausi milteliai, pagaminti iš ekologiškų medžiagų, tinkantys net ir kūdikių drabužėlių skalbimui. Taigi, ir rankoms jie kenks mažiau arba nekenks. Be to, skalbiant reikėtų nepamiršti užsidėti gerų guminių pirštinių ir taip maksimaliai apsaugoti savo rankas. Kad ir kokia tai chemija, ji rankoms niekada nebus naudinga.

Baltiems ar spalvotiems

Toliau darant atranką skalbimo milteliams, reikia žiūrėti, ar planuojate skalbti spalvotus skalbinius, ar baltus. Jeigu skalbsite spalvotus, tuomet rinkitės jiems tinkančius miltelius, o paskui ir skalbkite juos drauge. Baltiems skalbiniams galima pirkti ne tik stipresnius baltų skalbinių miltelius, bet ir baliklį. Aišku, balinimo programos skalbykloje bus atskiras klausimas, ir prieš jų imantis, turėsite gerai pasižiūrėti.

Nepamirškite minkštiklio

Tas malonus aromatas nuo jūsų skalbinių atsklinda ne dėl to, kad skalbėte vienokiais ar kitokiais milteliais, o dėl to, kad buvo panaudotas ir minkštiklis. Taip, būtent jį būtinai reikėtų naudoti, norint, kad viskas pavyktų kaip tik taip, kaip jums patinka. Kvapniai ir maloniai. Minkštiklį dažniausiai reikia pilti į specialų skalbimo mašinos skyrių, kartais jis yra pažymėtas gėlyte ir paprastai yra šalia ir skalbimo miltelių skyriaus.

Palikite atsiliepimą