Karnavalinių kostiumų mados

Karnavaliniai kostiumai suaugusiems yra tokie pat populiarūs, kaip ir vaikams. Šiemet, rodos visiems jau pabodo miško gyvūnų, ateivių ir princesių personažai, o populiarumo rekordus muša netikėti sprendimai. Tad kuo apsirengusius matysime savo kolegas didžiausiame metų karnavalo vakarėlyje?

Iššūkis tradicijoms

Kostiumas karnavaluiKostiumu nuoma vyrams vilniuje karnavalams, keista, tačiau irgi turi savas madas. Kas gali būti smagiau nei persirengti kitu personažu ir nors vienam vakarui tapti kažkuo kitu. Kostiumu nuoma vyrams vilniuje Kalėdų vakarėliui lyg atgyja jau spalio pradžioje. Vyrai meta iššūkį nusistovėjusioms tradicijoms ir palieka spintoje gyvūnėlių apdarėlius, super herojų ir princų kostiumus. Kostiumu nuoma vyrams vilniuje vis dažniau pasirenkama, ieškant urvinio žmogaus, tam tikros profesijos atstovo (žurnalisto, teisininko, buhalterio) ar aktoriaus kostiumus. Kostiumu nuoma vyrams atverčia naują savo istorijos lapą.

Urvinis žmogus

Kostiumu nuoma vilniuje labai populiari tarp ieškančių urvinio žmogaus rūbų. Keistas, tačiau įdomus pasirinkimas.

Urvinių žmonių kostiumu nuoma vilniuje vyrams paprastai susideda net iš kelių dalių, t.y. tunika, lazda, galvos raištis, juosmens raištis, plaukų perukas. Juk urviniai žmonės turėjo ilgas ir susivėlusias kasas.

Profesijos atstovas

Populiariausia tokių karnavaliniu kostiumu nuoma basanaviciaus 7 ir karnavaliniu kostiumu nuoma vilniuje spaudos rumuose. Keista, tačiau įsikūnyti į kitą profesiją gali būti labai smagu ir žavinga. Vis dažniau pasiduodame pagundai įsikasti pypkę ir bent tą vieną vakarą tapti žurnalistu, teisėju, buhalteriu. Šie kostiumai susideda iš daug detalių tokių kaip, skaičiuotuvas, teisėjo plaktukas ir perukas bei tunika, keistas fotoaparatas.

Profesijų atstovų kostiumu nuoma kaune taip pat ant bangos. Tik čia pozicijų neužleidžia gydytojai ir seksualios jų seselės, dvasininkai, bei seniausios profesijos atstovių kostiumai.

Aktorius

Gana nebrangus pasirinkimas. Kostiumu nuoma vyrams vilniuje pasirinkus tapti aktoriumi leidžia improvizuoti į valias. Dažnai „persikūnijama” į garsius ir Holivude gerai žinomus aktorius. Tarkim, Demi Moore vaidinančią garsiojoje juostojo „Griausmingi Čarlio angelai”.

Beje, kostiumu nuoma kaina prasideda nuo vos kelių eurų. Kostiumu nuoma vyrams nebrangus ir patogus pasirinkimas. Juk tai taupo laiką, o vyrisku kostiumu nuoma galima ir internetu. Kostiumu nuoma vilniuje, kaip ir vestuviniu kostiumu nuoma leidžia pamiršti rūpesčius ir pasidžiaugti linksmomis šventėmis.

Palikite atsiliepimą