SEO patarimai kiekvienai svetainei

Kai kuriems žmonėms vis dar sunku suprasti, kas yra SEO mokymai ir SEO paslaugos. Nieko baisaus, jeigu tai žmogus, dirbantis žemės ūkio srity, o gal šeimininkaujantis virtuvėje. Tačiau kai apie SEO nieko negirdėję pripažįsta jauni, ambicingi, web srityje dirbantys, o gal net elektroninę parduotuvę valdantys žmonės – nenuostabu, kad jiems nepasiseka pasiekti gerų rezultatų. SEO mokymai dabar yra tokie patys reikalingi kaip anglų kalbos mokymai dirbant tarptautiniame versle. Tiesiog be SEO optimizavimo svetainės yra išvis nerandamos. Keli paprasti žingsniai padės pagerinti jūsų svetainės pozicijas Google paieškoje.

Tinkamas domenas

SEOKartais SEO paslaugos kaina negąsdins ir nebus kažkoks labai brangus dalykas, brangesnis už, tarkime, Google reklamą. Mat pirmiausia reikia mokytis patiems bei stengtis suprasti kai kuriuos esminius dalykus. Tarkime, tinkamo domeno parinkimas jau iškart suteiks labai daug šansų būti geriau pastebėtiems. Jeigu, pavyzdžiui, gaminate baldus, tai būtų geriau, kad jūsų domenas vadintųsi „baldugamyba“, o ne kokia nors „transtratvita“. Mat būtent pirmasis junginys yra tai, ko žmonės ieškos paieškoje ir taip gal atras jus. Kas yra domenas? Tai svetainės adresas, nurodantis, kurioje serverio vietoje yra talpinami jūsų svetainės duomenys. Mašinų kalba duomenis koduoja kitaip, tačiau mes, vartotojai, matome to kodavimo tik išorę, kažkokį pavadinimą. Tą pavadinimą jūs pats ir sugalvosite.

Raktažodžiai tekstuose

Egzistuoja tam tikros tekstinio turinio kūrimo taisyklės, padedančios optimizuoti tekstus SEO atžvilgi. Jeigu planavote sukurti svetainę visai be teksto, o tik su nuotraukomis, tai panašu, kad teks galvoti dar kartą. Taigi, pagalvokite apie tai ir jau planuokite turėti tekstus. Kaip rašyti tekstus, kad jie atitiktų SEO reikalavimus, jums atskleisti gali SEOmokymai.

Svetainės pritaikymas telefonams

Statistika rodo, kad kasdien vis daugiau ir daugiau žmonių naršo internete, naudodami būtent mobiliuosius ir išmaniuosius telefonus, planšetes. Tokiam naršymui yra reikalinga kitokia svetainės adaptacija – mobili versija. Jeigu tokios versijos nepavyksta turėti, jūsų svetainė nebus pasiekiama pilnu pajėgumu šiems vartotojams, o tą žinodama Google muš poziciją žemyn tiek ieškantiems su kompiuteriu, tiek su telefonu. Tad arba atnaujinkite savo svetainę ir sukurkite jos adaptaciją kitokiam naršymui, arba tiesiog iškart kurkite svetainę tokioje platformoje, kuri tuo pačiu metu suteikia puikią mobilią svetainės versiją. Pavyzdžiui, Squarspace, Wix, WordPress ir kitos. Jeigu domina platesnė informacija – ją suteiks patikimi SEO mokymai Vilniuje ar kituose miestuose.

Palikite atsiliepimą