Protingi būdai sutaupyti pinigų

Jeigu ant pečių užkrautas greitas kreditas, pamažu teks jį nusiimti, grąžinant pinigus, kuriuos pasiskolinote. Tik neapsigaukite, kad nieko neiškeičiant gyvenime, bus labai paprasta jį grąžinti. Vis tiek anksčiau ar vėliau reikės kažką daryti, kad daugėtų pinigų. Būdus užsidirbti aptarėme kituose įrašuose, o dabar pakalbėkime apie tai, kaip taupyti, kad paskolas būtų atiduoti lengviau, o gyvenimas neprarastų savo kokybės.

Taupant pagal planą ir grafikus

Greitas kreditasNesvarbu, ar jus rištų credit24 finansiniai sprendimai, ar kitų kreditų, visais atvejais, reikėtų stengtis taupyti, laikantis planų ir grafikų. Iš anksto paskirkite vieną dieną, per kurią jūs ramiai prisėsite, susikoncentruosite ir skirsite laiką būtent šiems dalykams. Būtent tam, kad būtų tinkamai sutvarkyta viskas jūsų finansiniuose planuose. Pasirašykite bazines išlaidas, kiek joms reikia pinigų. Dėkite pagal prioritetus kitas išlaidas, skaičiuokite, kiek jums jų iš tikrųjų reikės. Taip pat naudokite specialią spalvų žymėjimo sistemą, kuri leistų iškart atskirti išlaidų grupes.

Atsisakant brangių dalykų

Geras pavyzdys būtų ir pasistengti atsisakyti brangių dalykų. Pavyzdžiui, nepirkti brangakmenių sau. Na gerai, jeigu jau turite greitą kreditą, tai turbūt brangakmenių sau neperkate. Bet gal nesusilaikote ir kasdien pietaujate darbe, kavinėje. O gal kiekvieną savaitgalį mieste daug išleidžiate. Visa tai turi būti įvertinta pinigais ir paskaičiuota, kiek sutaupytumėte, to atsisakę.

Brangius poreikius pakeičiant pigiais

Taip pat reikėtų sau pažadėti, kad pakeisite brangius poreikius pigesniais, nes tik taip iš tiesų galėsite ir sutaupyti, ir gyventi kokybiškai. Pavyzdžiui, vietoje 2 porcijų sushi restorane, geriau išeidami iš namų suvalgykite 2 obuolius, o restorane užsisakykite tik vieną porciją. Vietoje prabangios nuomos miesto centre, pasirinkite pigesnį būstą kur nors tolimesniame rajone, o gal net laikinai pagyvenkite pas tėvus. Viskas yra įmanoma, jeigu tik norite gyventi gražiai ir laimingai. Viską visada galima viskuo pakeisti. O tokiame savo gyvenimo etape, tikėtina, keisite brangesnius dalykus pigesniais, tačiau vis tiek kokybiškais.

Sumokant bazinius mokesčius, grąžinant skolas, atidedant atsargai

Galiausiai, greitas kreditas turėtų būti sumokamas pirmu numeriu. Tuomet reikėtų prieiti ir prie kitų skolų grąžinimo, jeigu tokių yra. Galiausiai, reikėtų pasirūpinti atsakingai ateitimi ir atidėti kažkokią santaupų dalį atsargai, kad kitą kartą, kai prireiks pinigų, jų turėtumėte. Ir apskritai, verta visą tą laiką laikytis tokio režimo, kad galėtumėte visada tuos pinigus kaupti, o ne kažkur kvailai švaistyti.

Palikite atsiliepimą