Įsimintinam pasipiršimui daug nereikia

Kartais tam, kad pasipiršimas būtų tikrai įsimintinas, nereikia daug išleisti pinigų, bet reikia gerai pagalvoti. Pavyzdžiui, dideli meškinai 200cm gali labai pradžiuginti mylimą merginą ir tapti pasipiršimo simboliu, kaip ir originalios išskirtinės gėles. Štai keletos moterų pasakojimai apie tai, kaip vyrai nustebino pasipiršdami.

Pasipiršo, kai neva buvo darbe

Memelio gėlėsViena moteris prisimena, kaip jos vyras iš https://memeliogeles.lt/geliu-pristatymas užsakė nuostabių gėlių. „Mes, kaip visuomet, ryte atsibučiavome ir išsiskirstėme, kas sau. Aš tuo metu dirbdavau iš namų, o jis dirbdavo biure. Taigi, pradėjus dirbti paskambino kažkas į namus. Labai nemėgstu (ir dabar), kai kažkas skambina. Nes paprastai aš nieko nelaukiu, o kai laukiu, tada žinau, kad laukiu ir kodėl. Taigi, kažkas paskambino, aš piktai paklausiau, kas ten. Pasakė, kad gėlės į namus. Truputį įtartinai pasirodė, bet per akutę mačiau gėles. Taigi, atidariau duris, paklausė, ar čia aš, pasakė mano vardą. Priėmiau gėles, pasirašiau. Tada prie jų pamačiau prisegtą atviruką. Atsidariau jį, o ten buvo gražus vyro laiškas apie tai, kaip jis mane myli. Labai išsigandau, kad gal kas blogo nutiko, jeigu jis man siunčia tokį dalyką. Pačioje pabaigoje buvo parašyta, kad nueičiau prie miegamojo lango ir pažiūrėčiau žemyn. Nuėjau, o ten apačioje buvo mano vyras, muzikantai, ir jis man piršosi. Tai buvo nuostabu, taip netikėta“, – sako ji.

Pasipiršo kelionėje

Kita moteris prisimena, kad jai vyras pasipiršo kelionėje. „Aš jau kurį laiką tikėjausi, kad jis pagaliau išdrįs priklaupti ir padarys tai, ką turi padaryti. Tačiau tai nevyko jau metai. Mes vis važiuodavome į keliones, į nuostabias vietas, kalbėdavome, kad reikia susituokti, aš užmesdavau – kad nebent man kas nors pasipirš. Nežinojau, ko jis laukia ir net ėmiau įtarinėti, kad tiesiog gal nenori manęs vesti. Taigi, vienos kelionės metu pamačiau, kad kai tik būname kokioje gražesnėje vietoje, jam ima drebėti rankos. Ir jis pradeda mikčioti. Nežinojau, kas yra. Galiausiai grįžome atgal namo į Klaipėdą. Išsikrovėme daiktus. Ir tada į duris pasibeldė gėlininkas, atnešė gėles. Vyras pagaliau priklaupė ir pasipiršo. Tikrai drebėjo. Pasirodo, jis niekaip negalėjo to anksčiau padaryti ir prisiversti, nes kažkodėl labai bijojo. Atsiprašė, kad to nepadarė kelionėje ir tik dabar sugebėjau. Buvau labai laiminga. Manau, visos tikros istorijos ir yra tokios – kai kažkas ne visiškai pavyksta, kai kažkas gaunasi keistai ar juokingai“, – šypsosi moteris.

2 atsiliepimai apie “Įsimintinam pasipiršimui daug nereikia

  1. Gėlės ir žiedas tikrai geriausia kombinacija įsimintinoms sužadėtuvėms ir labai džiaugiuosi, jog man pasipiršo paprastai ir jaukiai su puokšte gėlių ir išsvajotu žiedu.

Palikite atsiliepimą