Nuostabios piršlybos laive

Gal ir jums teko kada nors atsidurti keistoje situacijoje ir su bendradarbiais atsidurti vakarėlyje laive? Štai http://www.laivo-nuoma.lt/lt/keliones-laivu-kolektyvams/ siūlo tokį variantą ir mes su bendradarbiais ten plaukėme. Galiu pasakyti, kad tas kartas, kai plaukėme su jais, buvo įsimintinas ir maniau, kad jeigu dar kartą plauksiu, tai nebus taip įdomu. Visgi vieną bendrą draugų šventę vis tiek nutarėme surengti laive ir vieną kartą jį pasirinkome savo plaukimui.

Kelionė su bendradarbiais

Nuomoja laivąTaigi, kaip sakiau, kelionė su bendradarbiais buvo tikrai labai įdomi ir įsimintina. Visi plaukėme Minges kaimas laivu nuoma geru oru, buvo šilta. Laive buvo galima ir palakstyti nuoga bamba, ir išsimaudyti vandenyje. Visi fotografavosi, norėjo gražios fotosesijos, visi norėjo kuo linksmesnės kelionės. O mes aišku taip pat ir gėrėme skanius kokteilius, darėme kitus gražius dalykus. Taip pat grojo muzika. Vakare vyko ir gyvo garso koncertas, koncertavo įdomi Lenkų liaudies grupė, kuri koncertavo kaip piemenys. Tai buvo labai keista etnografinė muzika, keistai atrodė ir mūsų neįprastoje hipsteriškoje auditorijoje. Bet galiausiai visa tai atrodė gerai. Taip pat vakare turėjome ir nominacijų vakarėlį. Aš gavau nominaciją už ilgiausius viršvalandžius. Buvo ir smagu ir šiek tiek liūdna. Nes, na taip, tie mano viršvalandžiai tikrai beveik legendiniai – jie labai ilgi… Tačiau reikėjo vis tiek kažkaip suktis ir verstis ir vis tiek viską padaryti, kaip pridera. Taigi, kelionė su bendradarbiais praėjo gal visai ir neblogai, buvo smagu.

Kelionė su draugais ir piršlybos

Kitą vasarą laive šventėme vienos draugės 30-metį. Tai irgi buvo graži diena, dar labiau vasariška. Net vakare nereikėjo nieko užsimesti, nes vanduo buvo tikrai šiltas ir nuo jo garavo ta šiluma ir dar labiau šildė orą. Aš buvau su savo vaikinu, su kuriuo draugavau dar tik 2 mėnesius. Ir jis mane pasivedęs į laivo galą pradėjo pasakoti tam tikrus dalykus, o tada priklaupė ir pasipiršo. Tiesiog buvau ištikta šoko, man tai buvo labai netikėta. Taigi, kelionė su draugais buvo ir smagi, ir netikėta, ir valiūkiška, ir kokia tik nori. Tokia, kokios kelionės paprastai nebūna. Bet būtent dėl to man ir patiko, kad viskas įvyko taip netikėtai, o kartu ir labai romantiškai – juk ne kasdien pasitaiko tokie dalykai kaip pasipiršimas būtent plaukiant laivu. Buvo labai gera ir smagu, niekada to nepamiršiu.

Palikite atsiliepimą