Kaip nuvalyti telefono dėklą?

Gražu, kai telefonu deklai pasižymi ne tik estetišku dizainu, bet ir kai spinduliuoja švara. Verta išmokti nusivalyti savo telefono dėklą.

Greitai apsiteršia

Kodėl telefonu deklai turi būti valomi reguliariai? Pirmiausia dėl to, kad jie turi būti mums švarūs ir gražūs kuo ilgiau. O juk be telefono neįsivaizduojame nė dienos, nė nakties. Tikrai, net naktį prabudę ir eidami į tualetą pačiumpame telefoną, pažiūrime, kiek valandų, kiek dar liko iki žadintuvo, patikriname, ar jis užstatytas, pasišviečiame kelią į tualetą ar patikriname mesendžerį. Dieną telefono apskritai nepaleidžiame iš rankų. Tad argi reikia stebėtis, kad jis galiausiai tampa tikrai murzinas. Stebėtis čia nėra kuo, o pasitempti ir pasitvarkyti – yra.

Reguliariai valyti drėgna šluoste

DėklaiGeras būdas, kad telefonu deklai būtų nuolat švarūs – reguliariai juos valyti. Pavyzdžiui, į savaitę kartą. Tereikia tam paskirti laiką kas savaitę ar pora ir turėti tam tikslui, ne kitam, naudojamą šluostę. Labai geros yra turinčios mikroplaušelius, galinčius surinkti net smulkiausius nešvarumus. Taigi, valykite į sveikatą – tegul kaskart nuvalytas dėklas jums neša malonumą. Tegul jūsų daiktas būna švarus ir gražus, tuomet net nesinorės vis pirkti naujo.

Blizginti ekranėlį arba keisti plėvelę

Dar vienas dalykas, ko nereikėtų pamiršti – ekranėlio švara. Kartais žmonės išsigąsta, kad neva jų telefonai visai sugedo, nors tikroji problema būna nešvarumai ant ekranėlio. Esant jiems, gali būti netinkamai pajausti jūsų pirštų lietimo signalai. Kad tokių incidentų išvengtumėte, valykite ir telefono ekraną. Tą darykite su specialia sausa servetėle. Nepamirškite ir kitų dalykų. Pavyzdžiui, pavalykite taip, kad galėtumėte ir nesubraižyti. Nenaudokite aštrių daiktų. Taip pat verta turėti tokį telefono priedą kaip apsauginę plėvelę, kurios pakeitimas nauja leis sukelti naujumo įspūdį.

Naudoti muiliną vandenį

Jeigu telefonas jau kaip reikiant įsrutęs (arba jo dėkliukas), reikės pasiruošti labiau. Į dubenį įpilkite šilto vandens ir įspauskite šiek tiek skysto muilo, pamaišykite. Su aštriu pašlapintu skudurėliu valykite nešvarumus nuo telefono dėkliuko, išplaukite skudurėlį ir vėl valykite.

Grublėtumus valyti su šepetėliu

Kai kurie dėkliukai turės tikrai iškilų reljefą, todėl juos valyti reikės itin kruopščiai. Teks tiesiog brūžinti iš visų jėgų. Taigi, tokiu atveju, valykite taip pat pasistengdami sukurti tą švaros pojūtį, tačiau nesugadinkite paviršiaus. Čia geriausia tiks tas pats muilinas vanduo ir šiam tikslui paskirtas anksčiau nenaudotas dantų šepetėlis.

Palikite atsiliepimą