Grūdų džiovinimo sistemų remonto darbai

Nuo seno ūkininkai, nuėmę grūdų derlių, džiovindavo juos tam tikroje patalpoje, kur būdavo sausa, laikas nuo laiko juos pajudinant, pažarstant. Dabar grūdų džiovinimo procesai yra ypač patobulėję ir atliekami naudojant inovatyvią, aukščiausios technologijos įrangą bei techniką. Stambūs ūkininkai stengiasi įsidiegti automatizuotas džiovyklas, kurios itin palengvina šį procesą. Tačiau, kad ir kokia inovatyvi įranga būna, kur yra automatika, ten egzistuoja ir gedimo galimybė. Tokių džiovyklų darbas gali sutrikti sugedus jode esantiems degikliams. Tokiu atveju reikalingas skubus grūdų džiovyklų degiklių remontas, antraip medžiovinamiems grūdams kyla pavojus įgauti drėgmės,kuri palanki parazitams ir grybeliams atsirasti.

Bendrovės "Automatizavimo sprendimai" paslaugos

DžiovinimasBendrovė „Automatizavimo sprendimai“ užsiima technologinių procesų automatizavimo įrengimais, priežiūra ir kontrole. Kelis metus iš eilės paskelbta viena stipriausių Lietuvoje 2014 m. Įvertinta Gazelės apdovanojimu, bendrovė turi kuo pasididžiuoti prieš konkurentus ir drąsiai plečia savo veiklą. Žemės ūkio srityje šios bendrovės komanda – tiki pagalbininkai ūkninkams. Bendrovės veiklos centre – pašarų cechų elektros instaliacijų ruošimas ir projektai, daržovių sandėlių mikroklimato ir termosąlygų palaikymo automatikos montavimas, profilaktiniai, garantiniai sistemų patikrinimai ir kitos paslaugos, tačiau bene svarbiausia yra grūdų džiovinimo sistemų priežiūra ir diegimas, grūdų talpyklų termoklimato kontrolė, grūdų elevatorių elektrinės dalies aptarnavimas. Kadangi šiandien inovatyvios technologijos padeda valdyti didžiulius ir sudėtingus ūkininkavimo procesus, sutaupoma fizinės energijos, tačiau darbo krūvis perkeliamas sistemų programuotojams, inžinieriams bei mechanikams. Štai grūdų džiovinimo sistemos dažniausiai yra automatizuotos ir grūdai džiovyklose džiovinami degiklių pagalba. Degikliai visą parą palaiko temperatūrą, automatiškai ir optimaliai kontroliuojamos reikiamos sąlygos. Dažniausiai tokių džiovyklų valdymą galima atlikti iš kurio nors vieno kabineto nutoliniu būdu, džiovykloje užtikrinamas temperatūros balansas ir drėgmės pusiausvyra. Tačiau, kadangi degikliai dažnai veikia aktyviu rėžimu visą parą, pasitaiko, kad sistemų darbas sutrinka, sugenda degikliai ir grūdų džiovyklos nebeatlieka savo funkcijos. Tokiu atveju reikia nedelsiant kreiptis į specialistus, kad šie įvertintų gedimą ir parinktų greitą ir skubų remonto metodą. Pasitaiko, kad reikia sugedusią sistemos dalį keisti. „Tokie gedimai yra dažni, todėl grūdų džiovyklų remontas mūsų komandos atliekamas dažnai – natūralu, nes juk tai didžiulę apkrovą gaunančios sistemos, kurios nuolatos turi būtų prižiūrimos ir kontroliuojamos“- teigia vienas iš „Automatizavimo sprendimai“ komandos narių. Komanda, esant gedimui įvietą atvyksta skubiai, greitai identifikuoja problematikos židinį ir parenka tinkamiausią problremos šalinimo metodą.

Gerardo sėkmės istorija su "Automatizavimo sprendimais"

Ūkininkas Gerardas B. iš Rumšiškių grūdų džiovinimo sistemą įsidiegė prieš daugiau nei penkerius metus. Iki to grūdus džiovinęs primityviuoju būdu, kūrį laiką sandėliuojant juos tam tikroje patalpoje, pasidomėjo apie naujas inovatyvias technologijas, kurias jau kurį laiką naudojo Europos ūkininkai, ir kreipėsi į bendrovę „Automatizavimo sprendimai“ su prašymu parengti jam grūdų džiovinimo sistemos projektą. „Vos tik atsirado galimybė, viską ėmiau automatizuoti. Net savo mokesčių ir pelno pats nebeskaičiuoju – tai už mane dabar daro buhalterinė programa tokiu smagiu pavadinimu „Apskaitos asistentė““- su šypsena teigia jau daugiau nei penkiolika metų ūkininkaujantis Gerardas. Per kelis grūdų džiovinimo sistemos naudojimo metus, džiovyklos degikliai buvo sugedę tik vieną vienintelį kartą. Vyras turėjo didelį grūdų derlių, todėl ryte pamatęs neveikiančią sistemą, dėl kurios grūdai nedžiovinami pragulėjo visą naktį, vyras turėjo reaguoti skubiai, kad nenukentėtų sandėliuojamų grūdų kokybė. Nedelsdamas Gerardas kreipėsi į „Automatizavimo sprendimai“ komandą. Specialistai atvyko greit ir skubiai pašalino gedimą. Kitą rytą grūdų džiovinimo sistemos vėl veikė sklandžiai. Taigi, tiek bendrovės atliekamas grūdų džiovyklų degiklių remontas, tiek sistemų diegimai ir projektavimai pasižymi aukšta kokybe ir greitu komandos sureagavimu.

Palikite atsiliepimą