Už mūsų saugumą kelyje atsakingi ne tik pareigūnai

Nors dabartinės žiemos nebe tokios šaltos ir snieguotos negu buvo prieš gerą dvidešimtmetį, žiemą kelininkams darbo netrūksta. Sniego valymas nuo privažinėto kritulių sluoksnio, kelių barstymas nuo plikšalos ir kiti darbai tampa kelininkų galvos skausmu kiekvieną drėgnesnį rytą. Kartais reikalinga ir techninė pagalba kelyje, jeigu prie pavojingesnių sąlygų nepratę vairuotojai patenka į eismo įvykius, transporto priemonės genda arba neužsiveda šaltesniais rytais. Taigi, kas teikia tokią kelių priežiūrą ir technine pagalba kelyje. Šiame straipsnelyje kelias tokias bendroves aptarsime.

Kelio priežiūros darbai

Sniego šalinimasUždaroji akcinė bendrovė Keldarista užsiima kelių tiesimu bei gatvių remontų, taip pat teikia aplinkos tvarkymo paslaugas, tiesia inžinerinius tinklus, vedžioja vandentiekio ir nuotekų sistemas, taip pat užsiima kelių priežiūta bei įvairiausios technikos nuoma. Plačiau pakalbėkime apie bendrovės teikiamas kelių priežiūros paslaugas. Į komplektą įeina snieko valymo darbai, jo sustūmimas bei išvežimas, taip pat autokrautuvo, ekskavatoriaus, frezos ir kitos stambesnės technikos nuoma. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie kelio remonto darbus nori atlikti individualiai, privačiose teritorijose ir kada dėl mažo darbų masto neapsimoka samdyti kokios stambesnės įmonės. Įmonės atstovai atvaro techniką, pasirūpina jos eksploatavimu. Snieko valymo darbus bendrovė atlieka gavus iškvietimus iš toliau nuo miesto gyvenančių žmonių, kuriems esant didelėms pūgoms ir gausiems krituliams užkertamas kelias normaliai keliauti, išvažiuoti iš namų, valdyti transporto priemones. Taip pat bendrovei tenka pasirūpinti, kad ne tik priemiesčių, nedidelių savivaldybių kelininkų neprižiūrėti keliukai taptų pavažiuojami, bet ir kad būtų užtikrinamos normalios eismo sąlygos didžiuosiuose keliuose, gatvėse, automagistralėse. Nukasus sniegą nuo kelkraščių, negalima jo palikti tiesiog krūvose, todėl Uždaroji akcinė bendrovė Keldarista pasirūpina ir kritulių pašalinimu nuo kelkraščių, didelių sniego kiekių išvežimu. Bendrovė taip pat pasirūpina sniego valymu kiemuose, privačiose teritorijose ir net nuo komercinių bei gyvenamųjų patalpų stogų. Tuo tarpu įmonė UAB „Sauda“ teikia technine pagalba kelyje esant ne tik sudėtingoms oro sąlygoms, bet ir sugedus transporto priemonėms ar patekus į eismo įvykius. Komanda darbuojasi greitai ir atsakingai. Greičiausiai ne vienas vairuotojas sutiktų, kad kai kitas eismo dalyvis papuola į eismo įvykį, ir sudaro nepravažiuojamus kamščius, laukdamas, kol atvyks jo dėdė, brolis ar kaimynas padėti nutempti automobilį, pridaroma daug daugiau žalos ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams – sukuriami dar didesni kamščiai, ypač jei sugedusi transporto priemonė ilgesnį laiką nepatraukiama nuo važiuojamosios kelio dalies. Tokiu atveju vienareikšmiškai geriausia kviesti specialistus, kurie puikiai išmano savo darbą, dirba struktūruotai, kad greičiau būtų pagelbėta ne tik klientui, bet ir užkirstas kelias nepatogumams kitiems vairuotojams. Įmonė UAB „Sauda“ dirba jau beveik dvidešimt penkerius metus ir per šį ilgą laiką sukaupusi didžiulę patirtį ir pradėjusi naudoti naujausią techniką, kliūtis iš važiuojamosios dalies pašalina itin greitai.

Jono atsiliepimai apie UAB "Sauda" techninę pagalbą

Jonas P. puikiai prisimena tą prieš kelerius metus jį vidury laukų užklupusią pūgą. Vyras važiavo žvirkeliu, buvo plikšala ir smarkiai snigo. Automobilį sumėtė ir jo nesuvaldęs vyras įlėkė į pakelės griovį. Buvo vėlus vakaras, o jis net ir tikslios vietovės nebūtų galėjęs apibūdinti, kadangi buvo viduryje laukų. Apskambinęs daugybę įmonių, prisiskambino bendrovei UAB „Sauda“, kurios komanda iš vyro pasakojimų nesunkiai nustatė orientacinę vyro buvimo vietą. Po gero pusvalandžio vyras sulaukė pagalbos, jo automobilis buvo ištrauktas iš griovio ir nuvežtas į už 30 km esančią sostinę. Vyras džiaugiasi, kad tamsiuoju paros metu neteko pratūnoti šaltame automobilyje. „Tą akimirką man rūpėjo tik sniego valymas nuo stiklo, kad matyčiau atvažiuojančius ir pravažiuojančius“- pasakoja prisiminimus vyras, dėkingas UAB „Sauda“, kad galėjo laimingai grįžti namo.

Palikite atsiliepimą