Dėl iškrauto akumuliatoriaus kalta gali būti ir lemputė

Taigi, jeigu jūsų lad5gl xenon blokas automobilyje veikia gerai, dar nereiškia, kad viskas tuo ir pasakyta. Geras akumuliatorius, intensyvi šviesa – tai dar ne viskas, ko iš tikro reikia jūsų automobiliui, kadangi taip pat jums reikėtų ir pasistengti jį gerokai patausoti. Viena iš problemų, su kuria galite susidurti – tai išsikrovęs akumuliatorius. O jį iškrauti gali ir tos pačios puikiai veikiančios šviesos arba vos viena salone palikta maža lemputė…

Paliko salono lemputę

XenonTaigi, 5dv 008 290-00 xenon blokas yra vienas iš dalykų, kurie leidžia užtikrinti gerą apšvietimą visose automobilio sistemose – tiek išorinių, avarinių žibintų, tiek vidaus. Tačiau reikia tausoti tą energiją, nepamiršti, kad ji generuojasi važiavimo metu, kai dirba variklis. Kai jis išjungtas, energijos naudojimas reiškia kažkokių sankaupų, archyvo naudojimą. O tai veikiausiai nėra tas dalykas, kurį jūs iš tikro norite ir turite daryti. Štai dėl ko salone lemputės geriau nepalikti. Deja, niekas to ir nesiekia daryti, tačiau kartais pamiršta. Štai Aurimas prisimena, kad vieną vakarą jis grįžo vėlai, pavargęs, dar su žmona iš mašinos tempė pirkinius, o paskui ėjo iškart miegoti, nes ryte laukė kelionė į svarbų susitikimą, ir keltis reikėjo tikrai anksti.

Ryte automobilis nesikūrė

Taigi, nors viskas buvo suruošta, suplanuot, palikta laiko tinkamam pasirengimui, paaiškėjo, kad visgi pagalvota buvo ne apie viską… Pavyzdžiui, tas faktas, kad automobilis nesikuria – sužadino didžiulę baimę. Ir tik tuomet, pabandžius užkurti, pavyko pastebėti, kad salono lemputės jungiklis yra įjungtas. Tuo metu jau nebešvietė, nes nebuvo iš ko, tačiau vadinasi, kad ji švietė tol, kol sunaudojo visą akumuliatoriaus energiją… Tikrai ne pati maloniausia žinia. Jis mintimis grįžo į vakar vakarą ir negalėjo prisiminti, ar grįžo dar kartą išjungti salono apšvietimo po to, kai nešė pirkinius. Veikiausiai negrįžo.

Teko pirkti laidus

Taigi, teko kurti su laidais nuo kito automobilio. Tačiau tik tuomet buvo pastebėta, kad laidų neturima. Tad reikėjo ieškoti pas kaimyną, o kitam kartui prižadėti nusipirkti savus. Pavėlavę į svarbų susitikimą, pasimokė visam gyvenimui. Pirma, reikia labai atidžiai tikrinti mašiną, kad akumuliatorius neišsikrautų. Ir antra – reikia turėti visas automobiliui reikalingas saugos priemones, taip pat ir laidus. Gerai būtų turėti ir atsarginį akumuliatorių, tačiau tokį pirkinį gal įsigis tik po to, kai dar kartą pasimokys.

Palikite atsiliepimą