Ką sunkiausia pasidalinti skyrybų metu? Nuomonės.

Skyrybų metu tenka dalintis daug dalykų, kartais polygiai, kartais vienas palieka viską, priklauso nuo aplinkybių. Jeigu domina skyrybos internetu, kreipusis į teisininkus ir skyrybų specialistus, jūs galite sudaryti sąlygas gauti tai, kas jums priklauso. Kiek skyrybų praktika rodo, dažniausiai per skyrybas paaštrėja konfliktai, nes būna sunku pasidalinti daugybę dalykų. Ką būna taip sunku pasidalinti?

Namus

Skyrybos pigiauSkyrybas neseniai pagaliau pabaigusi 30 metų moteris sako, kad daugiausia problemų kilo dėl bendrų namų: „Tuomet, kai pradėjome taupyti bendriems namams, nemąstėme apie skyrybas. Mano tėvai davė 20 tūkst. eurų. Vyras gerai uždirbo, sutaupė dar apie 10 tūkst. Aš tuo metu mažai uždirbdavau, bet kruopščiai kasdien ruošdavau maistą iš pigiausių daržovių, kad daugiau sutaupytume. Namą statėmės ant žemės, kurią aprašė vyro mama. Statybose dirbom visi, taip pat ir mano giminės talkino. Galiausiai viskas nueina velniop ir tą turtą kažkaip reikia pasidalinti. Kaip? Kaip įvertinti visa tai? Pamiršau paminėti, kad dar aš turėjau 2000 eurų paskolą, kurios reikėjo, kai paskutinę minutę pritrūko statyboms užbaigti. Tai labai keblios padėtys. Teko labai ilgai kalbėtis su advokatais ir kalbėtis su vyru tarpusavyje, kol pagaliau pasidalijome šį turtą“, – savo skyrybų patirtį prisimena moteris.

Paskolą

Pasirodo, sunku dalintis ne tik įgytus pinigus, bet ir pasiskolintus, kurie dabar yra grąžinama. Vyras dėl šeimos poreikių ėmė paskolą, kurios dar pusė neišmokėta, o skyrybų metu žmona nebenori prisidėti prie grąžinimo. Skyrybos internetu vėlgi gali tapti tais konsultantais, kurie ir tokiose situacijose padėtų rasti išeitį.

Daiktus

Neištikimybės skandalo išardytoje šeimoje – daug pykčio ir pavydo, isterijos ir ašarų. „Išėjau supykusi, palikusi viską. Jis prašė grįžti, bet buvo per vėlu. Tačiau tik vėliau supratau, kad grįžti reikės, nes turiu susirinkti kai kuriuos daiktus. Nekalbu apie savo rūbus ar batus. Reikėjo tiesiog susirinkti tam tikrus baldus ir taip užtikrinti, kad bent kažkiek to turto būtų apylygiai pasidalinta“, – prisimena išsiskyrusi moteris.

Vaiką

Visgi – pačios skaudžiausios dalybos būna tuomet, kai tenka dalintis vaikus. Apie tai kalba ne viena šeima. Ypač negerai, kada čia atsiranda daug egoizmo ir galbūt motina nori prisiimti visą globą, viską tik sau, o vyras tuomet išties lieka „ant ledo“. Arba atvirkščiai. Teismo išlaidas žmonės dar kažkaip pasidalina ir tai mažiau kenkia vaikui, o tėvystės, motinystės dalybos visuomet skaudžiai sukrečia.

Palikite atsiliepimą