Telefonų dėklai ir priedai

TelefonamsŠių dienų telefonai vadinami išmaniaisiais, sumanaisiais ir dar kitaip. Kad ir kokie jie galingi ir visagaliai bebūtų, su didžiausiais ekranais, galingais procesoriais, įmantriausiomis ir naujausiomis programomis, tačiau jie yra ir labai trapūs. Sumokėję didelius pinigus už telefoną bijome jo netekti, todėl dauguma naudotojų perka telefonų dėklus. Kuo kokybiškesnis telefono dėklas, tuo brangiau jis kainuoja. Telefonai yra brangūs, taigi dauguma renkasi tik kokybiškus produktus. Telefonų dėklai yra itin populiarūs ir labai paklausi prekė. Ne nuostabu, kad ir dėklų pasiūla yra milžiniška. Ieškant nuo pasiūlos net akys raibsta. Galima rasti net rankų darbo telefono dėklų, kurie už įprastus kainuoja keletą kartų brangiau. Jeigu norite būti išskirtinis, kodėl gi ne? Ar toks dėklas apsaugos geriau nei įprastas? Kaina ne visada reiškia kokybę. Šiuo atveju galima permokėti vien už pavadinimą „rankų darbas“, o realiai tas dėklas niekuo negali būti nei geresnis, nei prastesnis už gamintą gamykloje. Jeigu gaminamas rankomis būtent pagal jūsų užsakymą, tuomet gal ir verta permokėti. Čia jau jums spręsti, mieli skaitytojai.

Kaip jau minėjome pradžioje, daugelis vartotojų renkasi gana brangūs produktus – dalis jų yra pagaminti rankomis, ir pastebėjau, kad yra dėklų, kurie yra pagaminti net iš medienos. Taip pat tokios kainos taikomos ir dangteliams. Kainos čia yra labai didelės, tačiau ar šie produktai gali apsaugoti nuo įvairių žalingų veiksnių? Tai labai abejotina. Rankomis gaminami dėklai ir dangteliai yra gaminami su tikslu papuošti telefoną, bet jie neapsaugo nuo galimos žalos. Pvz., medienos dėklai, tikrai nebus apsaugantys nuo smūgių – reikia pirkti įprastus dėklus, kurie apsaugo nuo smūgių, tam geriausiai tinka guminiai ar silikoniniai, nes jie sugeria smūgį.. Šie specialūs dėklai nuo smūgių kainuos daug pigiau nei rankomis pagaminti, todėl, jei norite saugumo, turėtumėte pasirinkti tokius priedus, kurie užtikrintai išsaugos jūsų telefoną, o ne taps tik akseuaru dėl grožio ar išskirtinumo. Įprasti telefonų priedai kainuoja pigiau, o ir apsaugo geriau.

Nusipirkę telefono dėklą jūs dar negalite būti tikri, kad ekranas ir toliau išliks nesubraižytas ir kitaip nepažeistas. Jums papildomai rekomenduojama įsigyti ir dar keletą apsaugos priemonių. Pirma yra ekrano apsauginė plėvelė. Plėvelė lengvai užsiklijuoja ant ekrano ir taip apsaugo nuo įbrėžimų patį ekraną. Visi įbrėžimai tenka plėvelei. Pažeidus plėvelę, ją galima tiesiog nuplėšti ir užklijuoti naują. Plėvelių nuo 49 ct yra parduotuvėje epriedai.lt Pigiau niekur kitur neteko matyti. Arba galite įsigyti grūdintą stiklą. Jis atsparesnis įbrėžimams, todėl tektų keisti rečiau nei plėvelę.

Patariama pirkti tik originalią produkciją, o ne kinietiškas kopijas. Daug originalių prekių galite rasti internetinėse parduotuvėse, kuriose dažniausiai būna geresnė ir kaina, nei telefonų salonuose ar kitose parduotuvėse.

Palikite atsiliepimą