Besiruošiant vestuvėms: vestuvių muzikantas

Vestuvių muzikantasRuošiantis vestuvėms būtina gerai pagalvoti apie kiekvieną šventės detalę ir kruopščiai ją paruošti, nes tik harmoninga visuma leis atsipalaiduoti bei mėgautis švente. Viena iš svarbiausių detalių kurią reikia ypatingai atsakingai išsirinkti, tai vestuvių muzikantas, kuris bus atsakingas už jūsų šventės atmosferą. Iš anksto turite nuspręsti kokią atmosferą norite sukurti bei kokia muzika privalo skambėti Jūsų šventėje. Esti įvairių pasirinkimų, kuriuos apžvelgsime atidžiau.

Sąlygos ir užduotys

Šiandien vestuvėse dažniausiai galima išgirsti gyvą muziką atliekančius vestuvių muzikantus ir DJ‘ėjus, kurie sudaro specialių grojaraštį vestuvėms. Gyvą muziką atliekantys vestuvių muzikantai yra skirstomi į profesionalus bei mėgėjus, todėl tai dažniausiai būna pagrindinė kainų skirtumų priežastis, o dažniausiai ir pačios kokybės. Profesionalus vestuvių muzikantas gali atsieiti nemažą sumą pinigų, tačiau dažniausiai garantuoti gerą atmosferą, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis švente. Mėgėjų vestuvių muzkantų esti įvairių – tiek gan aukštos, į profesionalą panašios kokybės, tiek ir labai mėgėjiškų muzikantų. Tokius muzikantus dažniausiai renkasi mažesnius vestuvių biudžetus turintys jaunieji. Vestuvių DJ‘ėjus yra pats paprasčiausias variantas, kuris nereikalaus didelio užmokesčio, mat jis atsakingas už dainų grojaraštį, pats nevaldydamas jokio muzikinio instrumento.

Bet kokiu atveju, prieš renkantis vestuvių muzikantą jūs turite atsakyti sau į kelis klausimus pagal kuriuos atliksite atranką. Visų pirmiausia, rinkitės muzikantus, kurie jaučia atmosferą ir nuotaiką bei sugeba pritaikyti reikiamą dainą reikiamu momentu. Tokią nuojautą turintis mėgėjas dažnai gali būti gerokai pranašesniu nei profesionalus vestuvių muzikantas.

Nors elementaru, kad muzikantai neatliks cisų jūsų pageidaujamų dainų, tačiau galima su jais derėtis dėl keletos papildomų dainų, kurios jums yra ypatingos ir norėtumėte jas girdėti jums svarbią akimirką. Geri, profesionalūs muzikantai mielai sutiks su šiomis sąlygomis ir nesunkiai įšpildys jūsų svajonę. Tuo pat metu patariame susikurti ir draudžiamų dainų sąrašą. Peržiūrėkite muzikantų siūlomą repertuarą ir nuspręskite kas jums netinka.

Tam, kad šventė praeitų sklandžiai, rekomenduojame iš anksto sudaryti su visomis sąlygomis bei aplinkybėmis – viršvalandžiais, pradžios ir pabaigos data, muzikantų skaičiumi ir papildomais reikalavimais. Dažnai su mėgėjais muzikantais tenka susidurti gan kėbliose situacijose, kurios gali sugadinti jums šventę, todėl saugumu būtina pasiruošti iš anksto.

Palikite atsiliepimą