Pilvo plastika – pagalba po gimdymo

Nors nėštumas ir gimdymas paskui – bene pats gražiausias moters gyvenimo periodas, tačiau reikia suprasti, kad jis dažniausiai palieka savo požymius, kurie ne visada patinka pačioms moterims. Dažniausiai pasitaikanti problema yra nukaręs pilvukas, kurį sutvarkyti tik dieta ir fiziniu aktyvumu, deja, nepavyks. Tokiu atveju reikia daugiau domėtis pilvo plastika, kuri koreguojama su chirurgo pagalba.

Džiugu, kad tokia galimybė yra. O ar ja pasinaudoti – renkasi kiekviena pati.

Kai nepadeda sportas…

Nors gana dažnai tenka girdėti, kad pilvo zonai susitvarkyti po gimdymo gali padėti sportas, deja, tai tikrai ne visais atvejais yra veiksminga. Žinoma, būti fiziškai aktyviu – reikia. Tai padės tuo pačiu būti ir sveikesniu. Tačiau jeigu plyšo pilvo raumenys, deja, iš sporto naudos pilvo zonai bus mažai.

Pilvo raumenų plyšimas

Dažniausiai nėštumo metu, kai labai intensyviai auga pilvukas, paprasčiausiai raumenys neatlaiko ir plyšta. To rezultatas yra nukaręs pilvas. Žinoma, dažniausiai jis moterims kelia labai didelį nepasitenkinimą savo kūnu. Džiugu, kad šiuo metu galima gana paprastos operacijos metu sutvarkyti šią problemą. Svarbiausia yra išdrįsti pasinaudoti operacija.

Kaip gyventi po operacijos?

Visada geriausia yra rinktis tokią kliniką, kuri ne tik atlieka operacijas, tačiau taip pat ir pasirūpina, kad po jų moteris gautų visą reikalingą priežiūrą. Juk reikia judėti atsargiai, dažniausiai pasiūlomas meniu, kurioje pradžioje reikia laikytis. Nors visa tai tik smulkmenos, tačiau jos gali padėti užtikrinti, kad gijimas bus kur kas greitesnis. O tai, žinoma turėtų būti prioritetas daugeliui moterų.

Kaip nepriaugti daug svorio nėštumo metu?

Tikrai ne visada paprasta nepriaugti daug svorio. Reikia daugiau judėti, žinoma, žiūrėti ką valgote. Tačiau taip pat nepamirškite, kad savęs lepinimas – būtinas. O susitvarkyti bet kokias kūno vietas, kurios jums nepatinka – su gerų chirurgų pagalba ir dideliu noru šiais laikais yra įmanoma. Taigi, siūlome kuo daugiau dėmesio skirti sau ir tuo pačiu lauktis taip, kaip jums labiausiai patinka ir kaip gerai jaučiatės.

Vaikai yra didžiausias mūsų turtas ir jeigu reikia paaukoti gražų pilvuką – kodėl gi ne? O kadangi šiuo metu susigrąžinti net ir jį yra gana paprasta – apsimoka dar labiau. Tik reikia išdrįsti korekcijoms, kurios gali padėti džiaugtis tokiu kūnu, kuris buvo kaip iki gimdymo.

Registruotis pilvo plastikos operacijoms galite paspaudę čia.

Palikite atsiliepimą