Kada reikia apsilankyti pas kardiologą?

Sveika širdis – tai, ko nori daugelis. Tačiau toli gražu ne visi deda užtektinai pastangų, kad ta širdis tokia būtų. O deja, tik norėti – nepakanka. Reikia įdėti nemažai pastangų, kad sveikata būtų gera.

Dažniausiai kardiologas mini, kad reikia daugiau judėti, žinoma, kad reikia valgyti sveiką maistą, galiausiai, būti laimingu. Visa tai lemia link geros savijautos, kuri yra daugelio svajonė, kuri tikrai pasiekiama.

Tačiau lygiai taip pat būtini apsilankymais pas specialistą, kurio metu bus atlikta sveikatos ir tuo pačiu širdies patikra. O kaip dažnai reikia lankytis?

Man skauda širdį

Žinoma, bene pats ryškiausias signalas, kad jums reikia gero specialisto, yra širdies skausmas. Labai blogai, kad kartais žmonės ignoruoja silpnesnius simptomus iki tol, kol jau tenka kęsti didelius skausmus. Taip, tokiu atveju Jūsų jau laukia kardiologas. Tačiau dažniausiai kartu su jo konsultacijomis reikia aplankyti ir daugiau medikų. Geriausia, kad visas žmogaus kūnas būtų tyrimas vienoje vietoje. Tokiu atveju, kai skauda – bus pilnai pasirūpinama ir tuo pačiu randamos priežastys bei sprendimai, kurie gali pagerinti gyvenimą.

Kai skauda širdį, tai yra įrodymas, kad liga jau toli. Nereikia laukti, kol ji pažengs, nes tada jos gydymas ne visada greitas ir net ne visada yra įmanoma.

Dėmesys savo svoriui

Kardiologas dažniausiai ne tik atlieka tyrimus, tačiau taip pat ir pateikia patarimus, kurie turėtų padėti žmogui būti sveikesniu. Dažniausiai siūloma kuo daugiau dėmesio skirti svoriui. Tiems, kurių KMI yra didesnis nei reikia – dažniausiai širdies ligos yra dažnos. Žinoma, tai nėra normalu. Dažniausiai tokiu atveju kardiologas pataria kreiptis ir į dietologą, kuris gali padėti Jums tinkamai susitvarkyti su savo kilogramais.

O kaip dėl profilaktikos?

Ar reikia reguliariai lankytis pas kardiologą, kad jis klausytų Jūsų širdį? Tikrai reikia. Tai yra galimybė būti sveiku bei laimingu žmogumi. Galiausiai, tai yra galimybė išvengti ligų, kurios Jus gali kankinti ateityje. Taigi, reikia tartis su specialistu ir tuo pačiu lankytis pas jį reguliariai. Juk bet kokia kūno organo profilaktika yra raktas į sveikatą.

Kiekvienas žmogus pats žino – kiek laiko bei dėmesio jis nori skirti savo kūnui. Žinoma, visada laimi tas, kuris save labiau myli, savimi rūpinasi. Juk profilaktiniai tyrimai gali padėti užkirsti kelią įvairioms ligoms. O kuo daugiau sau dėmesio pavyks skirti – tuo sveikesnis būsite.

Kviečiame registruotis vizitui pas kardiologus Unavita klinikoje internetu.

Palikite atsiliepimą