Patalpų nuoma Vilniuje

Patalpos VilniujeĮsigyti norimą būstą Vilniuje – ir sudėtinga ir paprasta. Paprasta dė didelės pasiūlos, sudėtinga – dėl didelių kainų, didelės miesto urbanizacijos ir mažiau galimybių turėti sklypą arčiau miesto centro. Kaip ten bebūtų, kotedžai Vilniuje, butai ir individualūs nama priemiesčiuose dygsta kaip ant mielių. Tą patį galima pasakyti ir apie darbinių patalpų nuomą. Sandeliu nuoma Vilniuje, tuo tarpu, yra ganėtinai sudėtingas dalykas, ypač jei planuojama sandėliuoti gamybinę techniką, reikalaujančią daug erdvės. Miesto centre didelių patalpų nuoma nėra lengvai prieinama paslauga. Būtent todėl šiandien pristatysime bendorvę, visai netoli Vilniaus centro teikiančią patalpų nuomos paslaugas,tai ŽŪB Vanaginė.

ŽŪB Vanaginė – įvairaus profilio patalpų nuoma

ŽŪB Vanaginė – įmonė įsikūrusi Molėtų plente ir teikianti įvairios paskirties patalpų nuomos paslaugas. Didžiulėje teritorijoje galimos biurų, ofisų, gamybinių patalpų ir sandėlių nuomos paslaugos, be to visa teritorija saugoma vaizdo kameromis, joje išvedžioti visi reikiami inžineriniai tinklai ir svarbiausios komunikacijos. Patogus susisiekimas ir lokacija leidžia veiklą vystyti esant vos kelis kilomentrus nuo miesto centro, tačiau tuo pačiu išvengiant spūsčių po darbo. Prie visų patalpų suteikiama galimybė patogiai pasistatyti automobilį, didesnę gamybinę techniką ar įrangą. Įmonėje Vanaginė galite išsinuomoti tiek modernaus, nedidelio, individualiam darbui tinkamo biuro patalpas, tiek dideles gamybines patalpas, kurių pasirinkimui reikalingas išsamus metražo įvertinimas, gero susisiekimo ir krovinių vežimo galimybė, krovinių, išvežimo ir rūšiavimo technikos būtinybės įvertinimas. Įmonėje Vanaginė siūlomos ir sandėlių nuomos patalpos. Sandėliavimas yra neišvengiamas procesas daugeliui gamybinių įmonių. Ypač jei įmonės produkcija arba jos gamybos rechnika užima didelį plotą, labai svarbu pasirinkti tinkamą erdvę sandėliavimui, o tokią rasti arti miesto centro – nėra paprastas dalykas. Įmonė Vanaginė siūlo puikias sandėlių nuomos paslaugas, su teritorijos saugojimu garantu, puikia stovėjimo aikštele ir dugybe kitų privalumų. Internetinėje įmonės svetainėje pateikta išami informacia apie nuomos sąlygas, nuomojamų patalpų savybes. Kilus klausimams, visada galite kreiptis į įmonės konsultantus, kurie patars jums visais klausimais ir pasiūlys geriausias nuomos sąlygas. Vanaginės siūloma sandeliu nuoma Vilniuje palengvino verslą jau ne vienai Vilniaus miesto bendrovei, kuri būtent čia priglaudė savo produkciją, techniką ir įrangą. Individualią veiklą vykdanti tankinių dizainerė Vaida jau kurį laiką ieškojo ofiso nuomai Vilniaus miesto centre. Po ilgalaikių paieškų moteris įvertino, kad ofiso nuoma centre pasižymi didele kaina, o ir kūrybiniam procesui miesto šurmulys nėra toks būtinas. Būtent todėl Vaidos dėmesį patrokė Vanaginės siūlomos patalpos. Jaukus nedidelis ofisas puikiai tinka jai pačiai ir darbui su partneriu ir visai nesvarbu, kad nuomojamų patalpų fasadas ne stiklinis, o po langais nešurmuliuoja senamiesčio triukšmas – patalpos tvarkingos, susisiekimas su miesto centru puikus, lengvai pasiekiami priemiesčiai ir puiki infrastruktūra padeda pasiekti puikių rezultatų verslo srityje. Internetiniame Vanaginės puslapyje pateikiamos patalpų nuotraukos, iš kurių galėsite įsitikinti – įmonės Vanaginė patalpos – kaip tik tai, ko jums jau seniai reikėjo.

Geri atsiliepimai apie Vanaginė

Baldus gaminantis Valdas anksčiau dirbdavo savo garaže. Verslui pradėjus plėstis, teko galvoti apie galimybę surasti patalpas, kur būtų galima ne tik sandėliuoti pagamintą produkciją, tačiau ir laikyti gamyinę techniką. „Man tiktrai nereikėjo nei stiklinių fasadų, nei prabangaus biuro miesto centre, svarbu buvo saugoma teritorija, geras susisiekimas su priemiesčiais, paprastos krovinių pervežimo galimybės bei aikštelė transporto priemonėms“-pasakoja vyras, jau antrus metus įsikūręs Vanaginės patalpose. Sandėlių nuoma Vilniuje šiandie tapo prieinamesne ir bus dar patogesnė, jei daugės tokių įmonių kaip Vanaginė.

Vienas atsiliepimas apie “Patalpų nuoma Vilniuje

Palikite atsiliepimą