Kaip sutaupyti investicijas į šildymą?

Taupesnis šildymasNors Lietuvoje nėra labai jau šiaurinis kraštas, tačiau mūsų šalyje investicijos į šildymą tikrai yra labai didelės. Beveik 9 mėnesius ištisai jaučiame šaltį ir beveik tiek laiko tenka kūrenti, kad buvimas namuose būtų malonus. Daugelis lietuvių išbando vis inovatyvesnius įrenginius, kurie garantuoja, kad šildymo sąskaitos arba investicijos į kurą bus paprasčiausiai mažesnės. Plastikiniai langai Langų Era, geros durys, galiausiai, namų apšildymas – populiariausi pasirinkimai. Visgi, skirti investicijų viskam yra paprasčiausiai per daug, tad reikia pasirinkti, kam geriausia paskirti ir ką pirmiausia įsigyti.

Plastikiniai langai ar šarvo durys?

Tiek vienas, tiek kitas variantas geba padėti sutaupyti namuose šilumą. Tiesa, tiek vienas, tiek kitas variantas „reikalauja“ investicijų, tad dažniausiai viską ko reikia įsigyt vienu metu yra paprasčiausiai per daug sunku. Lyginant šias dvi pasirinkimo galimybes turbūt akivaizdu yra tai, kad plastikiniai langai yra reikalingesni. Paprasčiausiai langų namuose yra kur kas daugiau, nei kad lauko durų. Jeigu norite, kad namuose šilumos būtų sutaupyt net iki 50-ies procentų – tokiu atveju svarbu pasirinkti gerus langus. Lyginant plastikinius su mediniais – verta akcentuoti tai, jog plastikas yra kur kas geresnis pasirinkimas. mediniai negali užtikrinti, tokio sandarumo. To rezultate paprasčiausiai neverta investuoti ypač daug, o paskui pajusti mažai naudos. Taigi, būtinai pasirinkite plastikinius ir jeigu svarstote tarpu durų ir langų – plastikiniai langai yra kur kas reikalingesni.

Namų apšiltinimas putomis ar plastikiniai langai?

Dar viena galimybė bent jau minimaliai sumažinti šildymo išlaidas ir tuo pačiu gyventi šilčiau – namų apšiltinimas putomis. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad tai labai geras, tačiau išties brangus pasirinkimas. kur kas paprasčiau yra įvertinti plastikinių langų pasirinkimo galimybes, kuriomis žmonės džiaugiasi. Juolab, plastikiniai langai yra kur kas ilgesnė investicija. Jie gali sėkmingai tarnauti net keliasdešimt metų, o juk to žmogus ir nori, kuomet skiria pinigus tokio pobūdžio daiktui.

Plastikiniai langai ar šildytuvas?

Namuose turėti šildytuvą apskritai yra blogas pasirinkimas. ne tik todėl, kad jis ima labai daug elektros ir paprasčiausiai investicijos bus išties didelės, tačiau reikia pagalvoti ir apie tai, jog nėra natūralu šildyti namus įprastai ir tuo pačiu bandyti kitas apšiltinimo priemones. Paprasčiausiai be šildytuvo reikia susikurti tokią terpę, kurioje būtų malonu būti. Pirmiausia rekomenduojame užsisandarinti langus per kuriuos labai daug šilumos išeina, o kitu atveju naudinga paprasčiausiai pasirinkti efektyvią šildymo sistemą. Jų pasirinkimas yra labai platus, tad įvertinus savo poreikius atrasite tai, kas labiausiai tinka.

Plastikinių langų pasirinkimas

Kadangi šiuo metu vien Lietuvoj egzistuoja labai plati plastikinių langų pasiūla – įvertinkite kuo daugiau kriterijų, kad būtumėte tikras, jog įsigijote geriausią variantą iš visų egzistuojančių.

Palikite atsiliepimą