Paskolos istorija

Šį kartą istorija apie moterį, kuriai vartojamoji paskola padėjo gyvenime pasiekti tai, ko ji norėjo. Kadangi paskolų ir kreditų brokeris jai pasakė, kad iš banko galbūt skolintis bus per sunku, moteris sprendimą pasiskolinti priėmė ir įgyvendino tiesiog gaudama pinigus iš greitųjų kreditų teikimo bendrovės.

Vieniša motina

PaskolosLaimai susiklostė gyvenimas kaip ir ne vienai moteriai Lietuvoje. Liko auginti viena vaikus, kai vyras išėjo ieškoti gero gyvenimo kažkur vienas atskirai. Taigi, vartojamoji paskola turbūt bematant moterį ėmė masinti, kai tik pritrūkdavo pinigų. O jų iš tiesų pritrūkdavo gana dažnai, ir tam, kad vaikus išmaitintų, kad leistų jiems turėti tą patį, ką turi ir kiti, moteris turėjo labai daug dirbti. „Dirbau keturiuose darbuose, niekas nepatikėdavo, kai pasakydavau. Dabar tiesiog nesuvokiu, kaip man tai išvis pavykdavo, atrodo, turėtų būti neįmanoma. Net nežinau, kada aš spėdavau išsimiegoti, ir ar apskritai bent kažkiek miegodavau. Džiaugiuosi, kad šie dalykai jau dabar yra tikrai praeityje“, – senus laikus prisimena Laima.

Visgi, ji atsakingai taupė visą laiką. Tiek dirbdama sugebėjo pasitaupyti minimaliai ir vaikų studijoms. Visgi, neišgalėjo jiems nupirkti labai prabangios ateities – sutaupė tik tiek, kiek gali reikėti studijavimui Lietuvoje, tačiau besikeičianti studijų tvarka savoje šalyje vertė vaikus dvejoti, kur geriausia vykti studijuoti. Taigi, buvo numatyta iškeliauti į užsienį, ir tam vien santaupų nebūtų pakakę. Moteris nutarė, kad vartojamoji paskola yra vienintelė išeitis.

Svajonės apie užsienį

Įdomiai susiklostė likimas, kad sūnui emigravus studijuoti į Daniją, moteris ir pati ėmė svajoti apie naują gyvenimą svečioje šalyje. Taigi, naujas jos rūpestis – pačiai išvykti gyventi ir dirbti į kitą šalį, kur dirbdama per keturis darbus ji galėtų leisti sau net ir keliones po pasaulį. Iš tiesų, būtent nuo keturių darbų ji ir pavargo – norėjo pagaliau atsipūsti, tačiau dar reikėjo grąžinti paimtas paskolas. Kaip viską padaryti? Ji nutarė pasiskolinti dar šiek tiek – tiesiog tai pirmai pradžiai, kad galėtų iškeliauti, išvykti ir būti pabaigusi viską, tiesiog padėjusi tašką. Taip ir padarė. Išvyko pas gimines dirbti į Švediją, žuvų pramonėje. Čia laimę rasti pavyko ne iš karto, tačiau, kai jau gavo stabilų darbą, tada ir vartojamoji paskola vos per kelis mėnesius buvo atiduota, ir apskritai pavyko savo gyvenimą susitvarkyti taip, kad jame nebeliko vietos liūdniems dalykams, susijusiems su skolomis ar skurdu.

Palikite atsiliepimą