Odontologės ir klientės kivirčas persikėlė į teismą

Prieš kelis metus moteris ieškodama teisybės, po konflikto su savo odontologe, kreipėsi į teismą prašydama pagalbos. Jau kelis metus besitęsiantis konfliktas panašu, kad artėja prie pabaigos. Tačiau apie viską nuo pradžių. Ponia Danutė prieš ketverius metus nusprendė, jog jos netenkina dantys, todėl nusprendė vietoje jų įsigyti išimamus proterius. Kadangi ji yra pensininkė, kitokių sprendimų būtų kaip pagražinti sau šypseną nei negalvojo. Todėl po kelių dienų nusprendė savo šypseną patikėti vienai savo miesto specialistei, kuri turėjo tikrai geras rekomendacijas apie savo darbo kokybę. Susitarusi dėl vizito ponia Danutė nuvyko į kabinetą, aptarė savo šypsenos būklę, taip pat kokį dantų protezą naudos. Dar po kiek laiko ponia nuvyko į kliniką tam, kad jau būtų primatuota plokštelė, kurią ji nešios. Viskas vyko tikrai labai sklandžiai sako ponia Danutė.

Pagaliau atėjo ta dieną, kuomet aktyvo taip ilgai laukti protezai. Tiek odontologė, tiek ponia buvo patenkintos atliktu darbu. Tačiau čia ir prasidėjo ponios Danutės ir specialistės konflikai. Po kelių dienų pašnekovei teko vykti atgal į kliniką, nes jau besidedant protezą nulužo vienas dantis. Kaip teigė Danutė, stomatologė ant moters šaukė, jog ši vos per kelias dienas sugebėjo sulaužyti plokštelę, nors kaip teigia pati ji tikrai nieko su jais nedare apart to, kad įsistačius dantis, juos sukando pažiūrėti ar viskas gerai. Gydytoja nesutiko tvarkyti danties nemokamai, kadangi ji teigė, kad darbas buvo atliktas kokybiškai.

Dėl šios priežasties Danutė nusprendė sulužusį protezą tvarkyti kitur. Nuvykusi į kitą kliniką moteris sužinojo, kad jos viršutinis dantų protezas yra pagamintas labai nekokybiškai ir jai teks jį gaminti iš naujo. Sužinojusi tai moteris nuvyko pas odontologę, papasakojo jai situaciją ir paprašė gydytojos naują plokštelę pagaminti iš naujo, kadangi vos prieš kelias dienas ji ją gavo iš jos. Gydytoja griežtai nesutiko tai padaryti, todėl supykusi ponia Danutė teisybės ėmėsi ieškoti teisme.

Teismų procesas vyko pusantrų metų, kol Danutė įrodė, kad gydytoja buvo neteisi, ji turėjo pakeisti nekokybiškai pagamintą dantų protezą. Tiesa tai kainavo nemažai laiko, nervų ir be abejo pinigų, tačiau ponia Danutė sako, kad svarbiausia, kad ji pasiekė teisybė ir jai buvo atlyginta žala už tai, kad gydytoja nesutiko jai keisti plokštelės nors ji akivaizdžiai buvo blogos kokybės. Ji taip pat pataria tiek gydytojams tiek pacientams visada ieškoti kompromisų, išeičių iš padėties, kad nereikėtų kaip jai, varstyti teismų durų kelis metus, kad būtų įrodytą teisybė. Visada geriau pasiekti tam tikrus kompromisus.

Tam, kad išvengtumėte tokių nemalonių situacijų, kviečiame registruotis Protezavimas-implantavimas klinikoje Vilniuje, kurioje dirba nepriekaištingą reputaciją ir gerus klientų atsiliepimus turintys odontologai.

Palikite atsiliepimą