Apie dantų implantų kainas

Specialistai stebisi tuo, kad dauguma žmonių vis dar nežino, kokios paslaugos jiems priklauso nemokamai, kurias kompensuoja valstybinės ligonių kasos, o už kurias vis dėl to tenka susimokėti pačiam pacientams. Kai kurie asmenys susigriebe ne laiku, kad pavyzdžiui dantų protezavimas pagal nustatytus įstatymus jiems gali priklausyti nemokamai, todėl kai po laiko nori atgauti pinigus ir sužino kad tai neįmanoma supyksta ant valstybės, kad dėl tokios galimybės tinkamai neinformuoja žmonių. Kokiu būdu galima pasiekti to, kad kiekvienas pilietis žinotų, kas jiems priklauso nemokamai ir kas vis dėl to? Dauguma gydytojų odontologų prieš atlikdami tam tikras procedūras, kurias gali kompensuoti ligonių kasos visada apie tai informuoja savo pacientus. Tačiau ne visada ir visi odontologai būna nusiteikę tai paminėti savo klientams. Kaip spręsti būtent šią problemą, kad visi žinotų ką suteikia vyriausybė žmonėms, kad vėliau nekiltų pykčių. Kolkas tam tikro vieno sprendimo būdo nėra nustatyta, tikimasi, kad per kelis metus ši informacija bus žinoma ir daugiau asmenų sužinos apie galimybes, kadangi būtent dantų protezavimo galimybė suteikiama ne vienerius metus, ji yra rodoma per televizijos ekranus, kad kuo daugiau asmenų, o ypač garbingo amžiaus sužinotų apie tai ir pasinaudotų šia galimybę.

O kokias procedūras dar galima atlikti, kad jas kompensuotų ligonių kasos? Gaila tačiau šiuo metu nėra labai daug kitų dantų gydymo procedūrų, kurias kompensuotų būtent vyriausybė. Vis dažniau ir garsiaui kalbama apie tai, kad būtų pradėta kompensuoti ir dantų implantavimo procedūros.

Dantų implanto kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų iki beveik tūkstančio eurų už vieną implantą. Tai kaina, kurią sau gali leisti tikrai ne kiekvienas Lietuvos gyventojas, todėl bėgant laikui yra siekiama, kad būtent ši procedūra būtų įtraukta į kompensuojamųjų procedūrų sąrašą. Na o jei tai nepavyktų, kai kurios klinikos teikia išsimokėjimo paslaugą, jog klientas turėtų gražius ir tvarkingus dantis, o jam iš karto nereikėtų mokėti didelės sumos.

Ka apie tai sako specialistai?

Specialistų teigimu, atsižvelgiant į tai, kad danties implanto kaina iš tiesų nėra labai maža, dauguma žmonių šios paslaugos tiesiog atsisako, nes ji kainuoja pinigus, kurių jie neturi. Kaip minėta, kad šią procedūrą dauguma klinikų atlieka išsimokėtinai, specialistai teikia, kad ne visi žmonėms ir ši paslauga yra prieina, todėl jų manymu šios procedūros įtraukimas į ligonių kasų kompensuojamų procedūrų sąrašą labai nudžiugintų daugumą pacientų ir tau leistų jiems džiaugtis gražia šypsena.

Protezavimas – implantavimas odontologijos paslaugų kaina

Palikite atsiliepimą