Nosies pertvaros operacija: bazinė info

Nosies pertvaros operacija yra reikalinga ne dėl estetikos, kai kad yra dažnai manoma. Tai procedūra, kurią būtina atlikti siekiant kokybiško kvėpavimo ir tuo pačiu puikaus kasdieninio gyvenimo. Kadangi šiuo metu chirurgai tokio tipo procedūrą atlieka gana greitai ir paprastai – kuo skubiau kreipkitės į gydytojus, kurie yra pasiruošę suteikti Jums kvalifikuotą pagalbą. Juolab, sutvarkius nosies pertvarą galima išspręsti tiek funkcionalumo, tiek išvaizdos problemas, tad kodėl vienu šūviu nenušovus dviejų zuikių?

Kaip atpažinti, kad reikalinga operacija?

Kadangi nosies pertvaros operacija gali būti reikalinga dėl daugelio simptomų, taigi natūralu, kad žmonėms kartais sunku suprasti, kokia problema juos kankina. Lygiai taip pat nemaža dalis simptomų gali būti priskiriami visiškai kitiems susirgimams. Paprasčiausias būdas įsitikinti – kreiptis į chirurgą, kuris apžiūrės ir patars.

Nosies pertvaros operacija dažnai atliekama po lūžių, avarijų, tačiau pasitaiko atvejų, kai vaikas jau gimsta su netinkama nosies padėtimi.

Operacijos charakteristika

Nors šio tipo operacijos daromos gana dažnai, tačiau jos vis dar kelia nuostabą ir chirurgai labai stengiasi, kruopščiai atlieka savo darbą. Dažniausiai jas rekomenduojama atlikti asmenims, kuriems jau yra sukakę 18 metų, kadangi jų kaulai bei kremzlės yra pilnai susiformavę.

Operacijos trukmė yra iki 1.5 valandos, tačiau jeigu greta norite ir kiek pakoreguoti nosies poziciją – operacija truks kiek ilgiau. Kartu redaguoti ir poziciją labai naudinga, kadangi vienu metu galima atlikti du darbus.

Taip pat operacija atliekama bendrinėje nejautroje, tad asmuo gali visiškai nepergyventi dėl operacijos, kadangi nieko nejus.

Pooperacinis laikotarpis

Ši operacija yra gana paprasta. Ta prasme, kad ji labai konkrečiai lokalizuota, tad tuo pačiu gana paprasta prižiūrėti nosį ir po operacijos. Nuėmus gipsą jau matyti pirmieji rezultatai, jaučiamas kur kas malonesnis kvėpavimas.

  • Dažniausiai klinikoje po operacijos reikia praleisti bent jau dvi paras.
  • Natūralu, kad pirmosiomis dienomis gali būti juntamas kraujavimas, kuris gana greitai praeina.
  • Nosytė pilnai sugyja po kelių mėnesių.
  • Kelis mėnesius po operacijos siūlome vengti fizinio aktyvumo.

Dažniausiai nosies pertvaros operacija neturi jokio šalutinio poveikio, tad greitai galėsite grįžti į įprastas gyvenimo vėžes.

Palikite atsiliepimą