Naujas prezervatyvas, reikalaujantis keturių rankų atidaryti jo pakuotę

Norint atidaryti naująjį prezervatyvą, kurį sukūrė Argentinos kompanija, tai reikia padaryti su keturiomis rankomis. Turint tik dvi rankas to padaryti nepavyks. Šie sargiai buvo kuriami, norint pabrėžti sutikimo svarbą prieš pradedant lytinius santykius.

Prezervatyvų paketą „Consent Pack“ sukūrė reklamos agentūra BBDO Argentina ,,Tulipan”, kuri parduoda žaislus ir prezervatyvus suaugusiems.

„Jei tai nėra taip, tuomet ne“, ir „Be sutikimo nėra malonumo“, sako reklaminio vaizdo žyma, kartu su “PlacerConsentido“ arba liet. „leidžiamas malonumas“.

Kiekvienas toks prezervatyvas turi užrašą ant pakuotės: „Sutikimas yra svarbiausias sekso dalykas“. Prezervatyvų pakuotės ,,Unique system‘‘ (liet. „unikali sistema“) reikalauja keturių rankų – arba dviejų žmonių – sutikti atidaryti pakuotę, tuo pačiu metu keturiomis rankomis spustelėjus keturis mygtukus langelio viršuje ir šonuose, pakuotė atsidaro.

,,BBDO Argentina“ kūrybos direktoriai Joaquin Campins ir Christian Rosli, sakė pranešime CNN: „Tulipan‘‘visada kalbėjo apie saugų malonumą, tačiau su šia kompanija supratome, kad turime kalbėti apie svarbiausią dalyką kiekviename seksualiniame santykyje: malonumas galimas tik tuo atveju, jei visų pirma, abu partneriai pritaria tam ir to nori, tad šis naujasis prezervatyvų įpakavimas yra būtent tai, kas padaro seksą tikrai saugų ir dviejų asmenų norimą dalyką.

Šie prezervatyvai yra riboto leidimo. Šiuo metu juos galima įsigyti tik keliuose restoranuose ir baruose Argentinoje. Tiesa pasakius, jie kol kas yra prieinami tik barų ir įvairių renginių klientams teritorijoje aplink Buenos Aires. Tačiau „Tulipan“ ateityje ketina juos parduoti internete ir taip išpopuliarinti šį produktą visame Pasaulyje.

Ši pakuotė realybėje atsirado po to, kai AHF Argentina atliko 30 000 žmonių apklausą, kurioje ŽIV gydymo ir paslaugų kampanijos parodė, kad 20,5 proc. Argentinos vyrų niekada nenaudoja apsaugos, 65 proc. kartais naudoja prezervatyvus ir tik 14,5 proc naudoja juos regulariai. Primename, kad prezervatyvai yra pati efektyviausia apsisaugojimo priemonė nuo nepageidaujamo neštumo ir lytiškai plintančių ligų.

Palikite atsiliepimą