Moteriški apatiniai – prioritetas komfortui

ApatiniaiKai kurios temos Lietuvoje vis dar yra tabu. Viena iš tokių galėtų būti ir moteriški apatiniai. Tiesa, vis liberalėjant pasauliui, naujovės po truputėlį pasiekia ir mūsų kraštą, tad šnekėti apie moteriškas kelnaites nebėra itin pikantiška tema.

Jei vos prieš keliolika metų apatiniai moterims buvo visiškai seksualizuoti – vienintelė moteriškų kelnaičių funkcija buvo paversti moterį kuo seksualesne ir patrauklesne. Kadangi laikai keičiasi, dabar tikrai taip nebėra. Žinoma, jūs vis dar galite parduotuvių lentynose išvysti daug itin seksualių kelnaičių, tačiau iš esmės apatiniai moterims dabar yra visų pirma orientuoti į patogumą ir komfortą. Be jokios abejonės pats geriausias variantas yra tuomet, kai gražią išvaizdą galima suderinti su patogumu.

Tai ypač aktualiu šių dienų (o gal galima sakyti metų?) kontekste, kuomet už lango siaučia virusas ir visi turime praleisti daugiau laiko namuose. Kai renkatės šlepetes, su kuriomis vaikščiojate namuose, juk pirmiausiai žiūrite ar jos bus tikrai patogios, ar yra tinkamo dydžio, nespaudžia, ir pan., tiesa? Tokiu pačiu principu turėtumėte rinktis ir savo apatinius.

Gera naujiena yra ta, jog vis daugiau ir daugiau moterų nebesijaučia seksualumo įkaitėmis ir komfortą pastato prieš išvaizdą. Jokio moteris neturėtų aukoti savo patogumo vien dėl to, jog gražiai atrodytų savo partneriui ar aplinkiniams. Tokias tendencijas puikiai atspindi ir paieškos internete – per paskutinius metus komfortiškų apatinių moterims paieškos išaugo net 25 procentais. Žinoma, tam įtakos vienareikšmiškai turėjo ir Lietuvoje paskelbtas karantinas.

Tikriausiai esate girdėję ir apie kitus mados vėjus – moteriškus drabužius, kurie vis panašėja į vyriškus. Kadangi feminizmas ir aktyvi kova už moterų teises šiuo metu yra tiesiog ant bangos, tai pasireiškia ir rūbų industrijoje, madose. Moterys nebenori limituoti savo spintos pasirinkimų vien tik ties „moteriškais“ aprėdais, todėl nešioja ir laisvo stiliaus džemperius, marškinėlius, vyriško stiliaus kelnes ir t. t. Ta pati tendencija matoma ir moteriškų amatinių pasaulyje, kur vis dažniau ir dažniau galima išvysti modelius, kurie yra platūs ir dideli, visai kaip vyriškos trumpikės. Maža to, tokie apatiniai moterims ne tik egzistuoja, bet ir tampa iš tiesų madingais. Netgi nuomonės formuotojai socialiniuose tinkluose propaguoja tokį stilių ir rodo pavyzdį visiems savo sekėjams, kurie be jokios abejonės jį priima. Todėl galima drąsiai teigti, jog tai tik laiko klausimas, kada apatiniai moterims bus visiškai orientuoti į komfortą ir moterų gerbūvį, pamirštant seksualumą ir kitus niuansus.

Palikite atsiliepimą