Miško kaina kaip namų kaina

Pirkite mišką gera kainaNuo pat vaikystės jautrumo mokomas vaikas žino, kad miško kaina skaičiuojama ne litais, ne eurais, ir ne investiciniais aspektais, turint omeny, kokį verslą būtų galima plėtoti su turimu mišku. Kiekvienas vaikas puikiai žino, kad miškas yra įvairiausių puikių ir gražių gyvūnėlių, augalų namai, todėl miško kaina jiems yra neįkainojama. O kiek jūs įkainotumėte savo namus? Kalbamės su vaikais, lankančiais priešmokyklinę ugdymo grupę. Klausiame jų, kokia, jų nuomone, turėtų būti miško vertė, ir kas jame gyvena.

Lukas, 7 metų

Miške gyvena vilkas ir lapė. Jie kartais tarpusavy nesutaria, vilkas yra stipresnis už lapę, bet lapė yra gudresnė už vilką. Taip pat ten gyvena zuikelis ir katinėlis. Katinėlis išėjo į turgų, o zuikelis nepaklausė katinėlio ir įsileido jį į namus. Dar miške gyvena trys paršiukai, jie statosi namelius. Vienas namelis pastatytas iš šiaudų, kitas iš neprisimenu ko, trečias iš plytų, ir to trečio negali sugriauti vilkas. Matai, paršeli, reikia daug dirbt ir stengtis pasistatyti gerą namą, kad atėjus vilkui galėtum pasislėpti. Gerai, kad buvo miške šitas paršelis su geru namu, tai pas jį pasislėpė kiti du. Miško kaina turėtų būti labai didelė, nes ten visi gyvena.

Ona, 8 metų

Rodė per televizorių, kad degė miškas. Ar skaudėjo gyvūnėliam? Turbūt visos skruzdėlės pabėgo, nes jos labai greitai laksto. Bet nepabėgo žaltys, nes jis lėtas. Mačiau kartą miške žaltį, jis gulėjo ir nejudėjo. Mes buvome nuvažiavę grybauti, mama leido imti tik geltonus grybus, voveraites, bet aš vis tiek pririnkau ir šungrybių. Paskui mama tuos grybus iki ryto darinėjo, kol aš miegojau. Dabar yra daug rūsyje prikonservuota grybų. Dar miške auga uogos, man labai patinka žemuogės, bet niekada daug nerandu, brolis visada randa daugiau.

Osvaldas, 5 metų

Miške gyvena zuikelis skeltalūpis, jis tol juokėsi, kol lūpa praplyšo. Dėl to aš irgi bijau daug juoktis, kad man nepraplyštų. Dar miške yra daug grybų ir jie gali padaryti grybų karą. Mama sako, kad gal ir pas mus bus karas, todėl, kai aš užaugsiu, būsiu šauktinis arba savanoris. Grybų kare visi kariauja vienu metu, o paskui būna vestuvės ir baravykas veda voveraitę. Miške, kai ateini, visi grybai būna pasislėpę, ir jų negali rasti, jie paprastai slepiasi po lapais, kad niekas jų nepamatytų, nei žmogus, nei kokie nors geniai.

Palikite atsiliepimą