Miegamasis pagal Feng Šui

Baldų pasirinkimasKuriant namų jaukumą, svarbu ne tik gražūs nauji baldai svetainei ir miegamajam, bet ir tai, kaip jie išdėstyti. Geriausi interjero dizaineriai paprastai stengiasi, kad interjero idėjos neprieštarautų ir žmogaus psichologiniam komfortui. Rytuose toks mąstymo kelias planuojant savo erdves vadinamas Feng Shui. Kaip vertėtų sukurti savo miegamąjį, išstatyti baldus bei gražinti miegamąjį pagal Feng Shui?

Pasirūpinkite tinkama lova

Pagal šią išmintį sukurtos interjero idėjos prasidės nuo detalų. Svarbu psichologiniai ir fiziniai žmogaus poreikiai. Naktį mums labiausiai reikia gero miego, todėl pradėti reikėtų nuo patogios lovos. Ji turi būti tinkamo ilgio, pločio, turėti gerą matrasą ir jums tikrai patogų čiužinį. Pagal Feng Shui, niekada nereikėtų naudoti senos lovos, seno matraso ar seno čiužinio, nes niekada nežinote, kokios energijos yra prisisiurbę šie daiktai, ir kas ten gulėjo, o gal net numirė lovoje, anksčiau. Lova turėtų būti tinkamo aukščio ir po ja turėtų cirkuliuoti oras. Tad negerai, jeigu ji pristumta prie sienos arba, jeigu tai tiesiog čiužinys ant kokios dėžės. Jūsų čiužinys turi būti tarsi ore, kad galėtų lengvai cirkuliuoti energija.

Lovą statyti toliau nuo durų

Labai svarbu, kad lova jūsų namuose atsidurtų kuo toliau nuo durų. Net jeigu miegamasis yra nedidelis, reikia stengtis, kad ji būtų patraukta. Taip pat labai negerai, jeigu gulint lovoje jūs būsite priversti žiūrėti tiesiai į lovą. Tai gadina psichologinį komfortą, kurio miegant jums tikrai labai reikia, tai netgi gali išprovokuoti nakties košmarus. Lovos taip pat nereikėtų ir statyti visiškai prie lango, po langu, nes tai dar viena sritis, kur mainosi energijos. Geriausia, kad lova galvūgaliu remtųsi į solidžią sieną, o ir pati lova turėtų gerą tvirtą lovos galą.

Sukurkite reikiamą energetiką be nereikalingų daiktų

Miegamasis pagal Feng Shui yra labai svarbi erdvė, nes ten mes miegame, o miegas turi savo kone transcendeciniųsavybių. Tad miegamajame erdvė turi būti skirta tik miegui, poilsiui. Dėl to čia nereikėtų laikyti kompiuterio, darbo stalo, televizoriaus. Taip pat tiesiai prie lovos nereikėtų laikyti veidrodžio, nes jis labai energiškai neigiamai paveiks jus miegančius. Vertėtų susireguliuoti apšvietimą, kad tiesiai virš lovos nedegtų pati ryškiausia lempa – jau geriau šalia pastatyti nedidelį jaukų toršerą. Apskritai, kambarį reikėtų laikyti švarų bei logiškai išplanuotą, apstatytą, tada galėsite ir tikėtis geresnio poilsio.

Palikite atsiliepimą