Ar sunku nusipirkti automobilio dalį?

Kai nereikia 6 ryto eiti į turgų žiemą pirkti naujo riebokšlio ar amortizatoriaus dalies, labai patogu nusipirkti automobilių detales. Tokiose interneto parduotuvėse kaip Automobiliudalys24.lt galima labai greitai, patogiai nusipirkti ten, ko reikia.

Kada lengva?

DalysVisgi, galima išskirti situacijas, kada interneto parduotuvėje tikrai lengva įsigyti detalę. Puiku, jeigu turite bent kokį supratimą apie auto detales ir automobilio veikimą. Jeigu taip ir yra, tuomet galite gauti jums trūkstamą dalį. Patogioje sistemoje galite ieškoti jums reikiamo dalyko bet kuriuo paros metu. Eidami turguje jūs turėtumėte praeiti daugybę prekystalių ar dekių, ant kurių pridėta detalių, klausinėti, ar niekas neturi jums reikiamos faros arba padangos. O internete galite išsirinkti reikalingas dalis pagal jums svarbias specifikacijas – pagal metus, pagal markę ir kitus parametrus. Taip pat nereikės klausytis ir pardavėjo įtikinėjimo. Ką norėsite, tą ir nusipirksite. Jeigu kas nors neaišku, visada galėsite tiesiog pasikonsultuoti internetu su elektroniniu konsultantu. Na, elektroninis konsultantas yra tikras, tačiau jis tiesiog jums atrašys internetu. Patogu ir tai, kad auto detalės dažniausiai turi šalia savo nuotraukas, taigi, matote, ką perkate. O tai irgi padeda lengviau gauti reikiamą produktą.

Kada sunku?

Automobiliai, kurie kažkada buvo labai populiarūs Lietuvoje, dar dabar dalių yra daug. Tačiau yra tokių dalių, kurios labai greitai susidėvi. Pavyzdžiui, žarnelė alsuoklio, kitos susidėvinčios autodalys. Tokių auto dalių rasti sunkiau, nes senų mašinų, kurios kažkada buvo populiarios, dabar jau niekas neperka, taigi, ir asortimento jų dalių neatnaujina. Vadinasi, kai susidėvi dažnai susidėvinčios dalys, rasti reikalingą auto detalę yra sudėtingiau, jeigu tokių automobilių jau nėra rinkoje.

Sunku gali būti ir tada, jeigu visiškai nieko nesuprantate apie mašinas. Tuomet veikiau viską perduoti meistrams, kurie taisys mašiną, kurie galbūt ir patys čia detalę jums nupirks. Aišku, tam, kad meistrai neužsikeltų kainos, galite iš anksto apsižiūrėti, kokiomis kainomis yra pardavinėjama ta autodalis, kurios manote, jog jums reikės.

Pirkimo sąlygos

Pirkimas internetu Lietuvoje turi dar vieną nenuginčijamą pliusą. Pagal LR įstatymus, viskas, ką perkame internetu, gali būti grąžinama pardavėjui per 14 dienų, jeigu mes manome, kad tas dalykas mums netinka. Tai reiškia, jeigu mums atrodo, kad kažkoks daiktas parsiųstas mums netinka, galime nemokamai grąžinti. Pagal įstatymus, pardavėjas privalo grąžinti pinigus, taigi, į minusą jums išeis tik paties daikto siuntimo kaina.

Palikite atsiliepimą