Lenovo vibe shot – modernus ir galingas telefonas

Vienas naujausių Lenovo telefono modelių – tai Lenovo vibe shot, turintis Android 5.0 Lolipop operacinę sistemą ir greitą 8 branduolių procesorių. Dar didesnė operatyvioji atmintis leidžia užtikrinti dar greitesnį telefono veikimą, tad juo naudotis galėsite be jokių nesklandumų.

16 megapikselių kamera

Lenovo vibe shotVienas didžiausių Lenovo vibe shot pranašumų prieš kitus telefonus – tai net 16 milijonų taškų kamera, leidžianti padaryti dar kokybiškesnes nuotraukas. Telefonu darytos nuotraukos gali būti dar ryškesnės, nes šiuo telefonu užfiksuoti vaizdus galėsite dar paprasčiau. 8 megapikselių galinė kamera leis dar kokybiškiau atlikti „asmenukę“, ir tam jums nereikės jokios „selfie“ lazdos.

Didelė operatyvioji atmintis

Renkantis telefoną dažnai svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia yra telefono operatyvioji atmintis. Šis telefono modelis turi 3 GB operatyviosios atminties, todėl galite būti užtikrinti, kad telefonas veiks iš tiesų labai greitai, ir be jokių trikdžių galėsite naršyti internete ar žaisti pamėgtus žaidimus. Sparčiai veikiantis telefonas galės padėti sutaupyti laiko – net ir tuo atveju, jei daug programėlių naudosite vienu metu, telefono darbas dėl to nesulėtės.

Išskirtinis telefono dizainas

Šis Lenovo telefono modelis atrodo tikrai išskirtinai, tad tuo atveju, jei ieškote tokio telefono modelių, kuris atrodytų kitaip nei dauguma siūlomų telefonų, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali puikiai pasiteisinti. Nors telefono ekranas yra pakankamai didelis – 5 colių įstrižainės, tačiau jį naudoti yra labai patogu, ir didesnis ekranas užtikrina dar patogesnį naršymą internete, ar tam tikrų vaizdų peržiūrą.

Lenovo vibe shot kaina

Šio mobiliojo telefono kaina įvairiose prekybos vietose kiek skiriasi, tačiau paprastai ji yra mažesnė nei 400 eurų. Kaina yra tikrai labai palanki, ir tiek mokėti verta – telefonas pasižymi išskirtine kokybe ir funkcionalumu, todėl galite būti tikri, kad telefonas puikiai pateisins jūsų poreikius.

16 megapikselių kamera, didelė operatyvioji atmintis ir patrauklus dizainas yra vieni svarbiausių šio telefono privalumų, tačiau jų yra ir kur kas daugiau. Lenovo vibe shot gali būti tikrai puikiu šiuolaikiškų žmonių pasirinkimu – greitai veikiantis telefonas leis jums sutaupyti laiko, ir galėsite be nesklandumų naudotis įvairiomis programėlėmis ir pagrindinėmis telefono funkcijomis.

Palikite atsiliepimą