Kas pasikeitė internete per 20 metų

Kalbant apie tai, kas pasikeitė internete per pastaruosius 20 metų, būtina paminėti, kad seo paslaugos tam tikrai padarė įtakos. Įsivaizduokite interneto pradžią, kai tinkle atsidurdavo tik pati vertingiausia informacija. Kai žmonės dar nežinojo reklamų, nemokėjo seo optimizavimo, nemokėjo generuoti click'ų (paspaudimų ant nuorodos ir dėl to sumokamos reklamos), ir kai internetas buvo tarsi naujas pasaulis, ką tik apgyvendintas pirmųjų gyventojų. Tačiau netrukus tame pasaulyje atsiranda nauja tvarka, konkurencija, verda ir kunkuliuoja daugybė įvairių srautų. Taip atrodo internetas po daugybės metų: kaip pilnai apgyvendintas Niujorkas, kuriame verda tautų, rasių ir kitokių dalykų maišatis.

Internetas savo pradžioje

Interneto naujienosPati pradžia daug kam Lietuvoje siejasi su tuo metu lyderio pozicijas turėjusiu delfi.lt portalu, taip pat tuo metu turėjusiu gerą informacinį turinį. Taip pat ir su tokiais pokalbių kambariais kaip mIRC. Be abejo, vėliau atsirado ir pirmieji socialiniai tinklai, tokie kaip one.lt, frype.lt ir kiti. Iki kol atsirado Facebook. Tuo metu turinys kažkaip pats dėliojosi internete, jokios seo paslaugos dar nebuvo įmintos kaip paslaptys, ir visas internetas daug kam atrodė tiesiog kaip viena didelė paslaptis. Dabar jos sistema jau yra įveikiama daugumai toje srityje dirbančių žmonių, todėl niekas neįeina pro interneto vartus stačia galva – dažniausiai jau žinoma, ką toliau daryti.

Internetas dabar

Vienas nemaloniausių dalykų, kuris kaip šalutinis poveikis atsirado per pastaruosius metus internete, yra problema paieškos sistemose, kai bandoma surasti gerą turinį. Taip nutinka, kad ieškodami pagalbos tam tikrais klausimais, norėdami kažką sužinoti, jau įpratome tiesiog paspausti "click" ant tam tikrų skelbimų, mygtukų ir panašiai. Prieš tai mes pasinaudojame tokia paieškos sistema kaip Google, ir spaudžiame pirmuosius rezultatus, nieko negalvodami. Kartais mums paieškos sistema suteikia tikrai pačią geriausią informaciją priekyje, o kartais mes tiesiog paskęstame kažkokioje kalbos jūroje, kuri viso labo būna skirta seo optimizavimui. Kita vertus, jeigu jo nebūtų, tai geriausias turinys apskritai liktų galbūt nepastebėtas, o priekyje būtų tik toks, kuris tinka masėms.

Pats nesmagiausias dalykas internete, o ypač vyresnio amžiaus žmonėms ar tiems, kurie tiesiog turi mažesnius informacinio raštingumo duomenis, tai yra nuolat visur atsirandantys skelbimai. Niekas tikrai nenori juos matyti, bet jie visą laiką yra visur. Labai svarbu mokėti tinkamai išjungti skelbimą, reklamą taip, kad ji nenuvestų jūsų į kitą svetainę arba, dar blogiau, ko nors nesuinstaliuotų kompiuteryje.

Palikite atsiliepimą