Kuo pjauti žolę?

Tegul žolė kutena padus, o ne kelienius, o tą padaryti padės žoliapjovės: https://parkutechnika.lt/zoliapjoves. Tad jeigu jau apsigyvenote savo svajonių vietoje su žemės lopinėliu, ir jį užsėjote žole, norėsite ją ir susitvarkyti.

Savaeigė elektrinė žoliapjovė

Sodo technikaGeras pasirinkimas norintiems kuo mažiau vargti – elektrinės žoliapjovės. Su jomis jokio vargo nebus, nes jos pačios puikiai juda ir pjauna viską, ko jums nereikia. Tik apsisaugokite, nusiteikite tam, kad po žolės pjovimo būsite visas žalias kaip kirmėlė. Jeigu turite ilgus plaukus, užsidėkite tinklelį ar kepurę. Aišku, verta pirkti žoliapjovę su krepšiu, bet jį turbūt naudosite tik tuo atveju, jeigu pjaunama teritorija nebus per didelė. Susemti kažką iš milžiniško sklypo bus per sudėtinga. Elektrinė žoliapjovė naudinga tuo, kad galima su ja pjauti ir šlaitinius pastatus, nors ji galbūt bus brangesnė už benzininę. Be to, turėsite visada užtikrinti dėl energijos aprūpinimo.

Trimeris

Jeigu reikia paprasčiausios elektrinės žoliapjovės, su kuria dar ir žabus nukirsite ir smulkias krūmų šakeles – tai mes kalbame apie trimerį. Būtent jis bus jums geras pagalbininkas šienaujant patvorius ar kalvotas vietas, šlaitus, kur nepatogu pjauti kitaip. Atkreipkite dėmesį, kaip yra pjaunama valstybinė žemė. Išties yra pjovėjai, kurie nuolat darbuojasi būtent su trimeriais, jie pjauna šlaitus, patvorius, sunkiai prieinamas vietas. Gražią ir lygią vietą pjauną savaeigės, elektrinės ir net pjovimui skirti smagūs traktoriukai.

Senovinė „Veja“

Jeigu norite ne tik žolę nupjauti, bet ir kalorijų sudeginti, tai pjaukite žolę su senovine „veja“. Grįšite sušilę ir tikrai nusipelnę bent jau papildomo kibino. Nekainuos nei kuras, nei elektra, o ir mašina tokia niekada nesuges. O patys būsite pajudėję ir sveikesni. Taigi, sėkmės!

Dalgis

Archajinis dalykas, bet ir šiais laikais ne tik giltinė ateina su dalgiu, bet ir žmonės vis dar jį naudoja. Šienavimui skirtose pievose, kur žolė iš esmės užauga iki pažastų, tik su dalgiu ir gali galiausiai nupjauti visą derlių. Tik aišku su šiuo daiktu elgtis reikia tikrai atsargiai.

Paleisti nugraužti gyvūnus

Ekologiška žoliapjovė ir geri įspūdžiai jūsų karvėms, triušiams ar ožkoms. Jeigu turite gyvūnų – leiskite jiems maitintis ir ganytis tokiose ganyklose. Kartais tą galima daryti ir su valstybine žeme, jeigu rasite gerą sutarimą.

Benzinininė žoliapjovė

Kaip ir elektrinė, ji bus tiems, kurie nori kuo mažiau pavargti. Bet reikia atminti, kad ji tiks ne kiekvienam reljefui.

Palikite atsiliepimą