Pirkau naujus batus

Ne kasdien tenka taip smagiai apsipirkti, tačiau šiandien pagaliau išleidau tą dovanų gautą kuponą, su kuriuo visi batai internetu man buvo suteikiami su tikrai didele nuolaida. Taigi, štai kokiomis gėrybėmis papildžiau savo spintą.

Rudeniniai batai

Batai internetuAišku, kad artėjant rudeniui, pirmiausiai ten ir krypsta mano mintys. Negaliu pakęsti, kai kojos šąla ir dėl to žinau gresiant visokioms ligoms. Puikiai žinau, kad šiam rudeniui noriu pamaloninti save tikrai gerais ir kokybiškais, šiltais batais. Todėl pirmiausiai man ir buvo įdomūs šilti rudeniniai batai internetu. Nebijokite, man nėra baisu avėti kažką šilto ir gal net tinkančio žiemai, kai kiti vis dar vaikšto trumpomis rankovėmis. Niekada nesakiau, kad esu stileiva. Tiesiog visada stengiausi ieškoti to, kas man asmeniškai būtų labai patogu ir priimtina. Dėl to šilti rudeniniai batai pas mane yra trasoje jau rugsėjo viduryje. Šį kartą mano laimikis – gražūs rudi bateliai su pusilgiais auliukais. Ko nesuprantu, tai tos keistos tradicijos, kai panos vasarą dėvi batus ilgais aulais ir tą daro neva dėl stiliaus. Suprantu, jie būna su kiauraraščiu, kažkokie skylėti, bet kažkaip atrodo vis tiek ne tiek gražiai, kiek labai keistai. Suprantama, mano rudeninių batų avėjimas rugsėjo pradžioje kitiems irgi gali kelti nuostabą. Belieka prieiti išvadą – reikia dėvėti tai, kas tau atrodo tikrai kaip geriausias dalykas.

Basutės atsargai

Taip pat nusipirkau dar vienas basutes, su kuriomis tikriausiai man būtų smagu keliauti. Jau ir anksčiau turėjau tokias vienas, ortopedines, bet per keliones tiesiog tiesiogine to žodžio prasme tai ir buvo sudėvėta. Jau nebesinorėjo dar kartą nešti jas kokiam nors batsiuviui – norėjosi, kad jau dabar jos būtų tikrai puikiai dėvimos, gražios, madingos. Taigi, pirkau tokias juodas su odiniais dirželiais – manau, kad kaip bus, taip. Jeigu supliš, kitais metais nusipirksiu kitas, dar geresnes.

Sportiniai bateliai

Kadangi planuoju nuo rudens vėl atnaujinti savo tinklinio treniruotes, tai žinau, kad bus labai pravartu ir dar vieni sportiniai bateliai. Negaliu susilaikyti nuo noro juos užsimauti jau dabar, tačiau prižadėjau sau, kad dėvėsiu tik treniruotėms ir varžyboms. Labai dažnai taip atsitinka, kad sudėviu juos taip ir nepradėjusi sportuoti, tad tam, kad pati save apsaugočiau, nusipirkau ir kelias šiaip patogias šlepetes, su kuriomis galėsiu tiesiog šiaip vaikščioti po namus ir dėl nieko nesirūpinti, jog kažkas tuojau bus negerai.

Palikite atsiliepimą