Jeigu įrenginėjate maisto prekių parduotuvę…

Jeigu įrenginėjate savo maisto sandėlį ar parduotuvę, tai rekuperatoriai tikrai nebus vieninteliai prietaisai, kurie užtikrins gerą temperatūrą ir vėdinimą. Bus nemažai dalykų ir technologijų, kurias reikės įsigyti ir kurios padės užtikrinti geriausias sąlygas.

Oro kondicionavimas

RekuperatoriaiTaigi, kokia prekybinė įranga bus reikalinga? Pirmiausia, kaip jau buvo minėta, rekuperatorius, kuris leis vėdinti patalpas, protingai panaudojant energiją. Taip pat tai gali būti ir įvairios kitos ventiliavimo sistemos. Svarbu atsižvelgti ir į energinio efektyvumo klasę bei rinktis tokią techniką ir technologiją, kuri tikrai taupytų energiją.

Šaldymo vitrinos, pasieniai ir gondolos

Tai – tipinės pramonei skirtos šaldymo vietos, kuriose parduotuvėse yra eksponuojamas pardavinėjamas maistas. Pasieniuose dažniausiai sudedamos pieno, mėsos prekės, tai, ką žmonės greitai čiumpa ir deda į krepšius. Vienoje pusėje matoma maisto ekspozicija, kitoje pusėje – pats šaldytuvas. Iš jo pardavėjai gali rankomis prakišti prekes ten, kur pastarųjų yra jau per mažai. Aišku, galima rinktis ir tokius pasienius, kurie būtų tarsi lentynos – uždarais šonais. Tada prekės bus įkraunamos per priekį. Šaldymo vitrinose bus sudėti tortai, keptos mėsos, ką tik pagaminti gaminiai. Tai vizualiai puikiai atrodančios vitrinos, kuriose maistas atrodo skanus ir patrauklus. Iš jų reikės kuo greičiau parduoti. Šaldymo gondolose bus palaikoma itin žema temperatūra ir čia gulės įvairūs šaldyti produktai: ledai, žuvies gaminiai, mėsa, koldūnai, bulvės ir kt.

Praėjimo sistemos

Paprastai taip vadinami specialūs varteliai, reikalingi parduotuvėse. Jų ypatybė tokia, kad varteliai atsidaro tik į vieną pusę, jie yra žemai, ir žmogus juos atidaro praeidamas savo kūnu arba stumdamas vežimėlį. Patogu ir paprasta. Ant vartelių paprastai yra specialios rodyklės, kurios nurodo, kaip reikia eiti.

Kasos stalai

Aišku, kokia gi parduotuvė be kasos stalo. Paprastas senovinis prekystalis būdavo toks, ant kurio viską kraudavai, pardavėja žiūrėdavo ir skaičiuodavo. Dabar tik kaimo parduotuvėse taip atrodo prekystalis, o normaliose parduotuvėse ir prekybos centruose yra specialūs kasos stalai su slenkančia juosta, ant kurios keliauja ir jūsų pirkiniai.

Prekybiniai stelažai

Jų reikia įvairių ir visur. Jie pritaikyti gražiai prekių eksponavimo sistemai ir galima juose laikyti, ką tik nori. Ir maišelius, ir stiklainius, ir duoną. Jų reikės kiekvienoje parduotuvėje ir bus galima pasirinkti su siauresnėms ar plonesnė, gilesnėms ar negiliom lentynom. Stelažai bus aukštesni ir kiek kitokie, jeigu jų reikės ir parduotuvės sandėliui užpildyti.

Palikite atsiliepimą