Gėles yra, o ką prie gėlių?

Jeigu norite kažką pasveikinti ar pagerbti, nudžiuginti, pakaks užeiti į https://www.geliufeja.lt ir išsirinkti gražią puokštę gėlių. Na gerai, gėlės yra, ir gaunamos labai lengvai. O kas toliau? Jeigu dar kažką norite pridėti, ką rinktis?

Netikėtą pristatymą į namus

Visų pirma, pats geliu pristatymas Klaipedoje jau gali būti netikėtumas. Įprasta, kad jūs pats ar pati paduodate gėles tam, ką sveikinate. Tačiau pagalvokite, koks netikėtumas tam žmogui būtų, jeigu į namus ar į biurą gėles pristatytų specialus kurjeris? Tai oficialumas, ir dėl to atsirandantis malonumas, tad jį rinktis tikrai galima.

Saldumynų

Gėlės jumsKitas malonus dalykas, kuriuo galima praturtinti savo idėją padovanoti gėlių – tai prie jų pridėti šiek tiek saldumynų. Gal tai bus juodasis šokoladas, gal klasikiniai Rafaelo, gal tai bus labai graži, suvenyrinė saldainių dėžutė, o gal kažkas kito? Jūs žinote, kas geriausiai tinka esamos progos metu ri dovanojant gėles tam tikram asmeniui. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrą saldumynų ir skanėstų pasirinkimą jau iškart galėsite rasti ir internetiniame gėlių salone, iš kurio užsakinėsite.

Gėrimų

Taip pat galima dovanoti ir gėrimus: šampaną, vyną. Tokios dovanos labiau tinkamos moterims, ypatingai tada, kai turite kažkokių romantinių idėjų. Vyrai dažnai vienas kitam dovanoja stipriųjų gėrimų butelį, nebūtinos tada ir gėlės. Tačiau, jeigu tai svarbi proga, gali būti ir butelis rimtesnis, ir gėlės kaip sveikinimo, oficialumo gestas.

Meškiuką

Mielai progai, pvz, vaiko gimimo progai, Valentino dienos progai ir kt., prie gėlių galima pridėti gražų meškiuką, ir tai bus taip pat dar vienas gražus dalykas. Tačiau tai tikrai tokia dovana, kuri tik specifiniams žmonėms ir tam tikromis progomis suteiktų gerą reakciją. Tad dovanodami meškiuką prie gėlių, įsitikinkite, kad tai tinkamas pasirinkimas.

Atviruką

Smagu padovanoti ir gražų atviruką – būtent jis gali būti ta vieta, kur sudėsite visus gražius žodžius, viską, ko neišdrįsite palinkėti garsiai. Taip pat gali tai būti ir geras vokelio pakaitalas, jeigu šios šventės proga dovanojami ir pinigai. Ir nėra ko dėl to raudonuoti – yra daugybė švenčių, kurių metu dovanojami pinigai, tikintis, kad žmogui pasidengs šventės suruošimui patirtos išlaidos.

Papuošalą

Ypatingomis progomis, mylimajai galima dovanoti gražius papuošalus: auskarus, žiedus, grandinėles ir kita. Tai malonus būdas pradžiuginti, tačiau reikia mokėti atskirti kokybiškus dalykus nuo kičo, kad mylimoji tikrai džiaugtųsi naująja dovana.

Vienas atsiliepimas apie “Gėles yra, o ką prie gėlių?

  1. Mes kažkaip įpratom prie gėlių dabar nešti įvairias rankų darbo žvakes ar namų kvapus. Visada palinkim, jog kai gėlės nuvys, kita mūsų dovana vis dar kvepėtų ir džiugintų. Kažkaip niekas dar mūsų dovana nenusivylė, nes žino, kad rinkom iš širdies, o ir renkam ne šiaip sau, o iš meduzosnamai.lt . Juk visi nori pasipuošt namus, tai šis variantas visad tinka.

Palikite atsiliepimą