Credit24 ir smspinigai kreditorių palyginimas

Kreditoriu palyginimasNet atsižvelgus į populiarėjančias alternatyvas greitiems kreditams, tarp populiariausių skolintojų šalyje išlieka credit24 ir smspinigai kreditoriai. Jų populiarumą galima nesunkiai paaiškinti: tai yra vienos seniausių ir ko gero daugiausia lėšų reklamai skiriančios bendrovės. Jei vieni kreditoriai ateina, o kiti – išeina, tai šie du su mumis buvo nuo pat pradžių. Taip jie spėjo užsitarnauti žmonių pasitikėjimą ir tai paaiškina jų populiarumą.

Kas liečia patikimumą, turbūt būtų sunku surasti patikimesnių ir šiandien vis dar veikiančių bendrovių. O kai kuriems žmonėms tiek ir užtenka: žinoti, kad kreditorius yra patikimas bei nuolatos matomas. Tai yra dvi tarpusavyje susijusios detalės.

Jos turi savo klientūrą, kuri turėtų būti skirtinga, nes skiriasi šių bendrovių pasiūlymų sąlygos. Todėl atsižvelgdami į jų populiarumą, veiklos trukmę ir visa kita, kas iškelia šias bendroves aukščiau kitų, nusprendėme atlikti credit24 ir smspinigai kreditorių apžvalgą ir palyginimą, kad būtų aišku, kuris iš jų ir pagal kokius kriterijus yra geresnis.

Paskolos suma ir laikotarpis

Kas nesiskiria šių bendrovių pasiūlymuose, tai paskolos suma. Abu kreditoriai siūlo tą pačią minimalią ir tą pačią maksimalią sumą paskolai: nuo 100 iki 5000 eurų.

Tačiau skiriasi galimas sutarties laikotarpis. Abi bendrovės siūlo įsipareigoti nuo 3 mėnesių, bet maksimalus sutarties terminas skiriasi radikaliai: credit24 leidžia pasiskolinti ilgiausia 36 mėn, o smspinigai – net dvigubai ilgiau, iki 72 mėn.

Palūkanų norma

Dar vienas reikšmingas skirtumas yra matuojant palūkanų normas. Credit24 paskolos vėlgi yra dvigubai brangesnės. Metinė palūkanų norma šioje bendrovėje – beveik 24%, o aptariamų konkurentų – tik 12%. Pastaroji palūkanų norma apskritai yra viena mažesnių tarp greitųjų kreditų davėjų ir net nėra prasta lyginant su platesne, vartojimo paskolų konkurencija.

Dar viena svarbi detalė, liečianti paskolos kainą, tai yra sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai. Abi bendrovės netaiko jokio mokesčio pasirašant sutartį, tačiau smspinigai pritaiko 0.75% dydžio mėnesinį kredito administravimo mokestį.

Dar šis bei tas

Suma, laikotarpis ir kaina nėra vieninteliai svarbūs. Svarbus ir paskolų refinansavimas, kurį siūlo abi šios įmonės. Tai – svarbu, nes ne visos jos yra pasirengusios pasiūlyti tokią paslaugą.

Credit24 ir smspinigai panašios ir dėl to, kad tarp savo sąlygų įtraukia paskolos grąžinimo termino pratęsimą bei išankstinį grąžinimą. Jų sąlygos minimaliai skiriasi, bet vien tai, kad abu kreditoriai siūlo tokią paslaugą jau yra reikšminga.

Kuris iš šių kreditorių yra geresnis? Atsižvelgiant į šias detales, turėtume pasakyti, kad smspinigai, bet kiekvienas turi savo vertinimo kriterijų.

Palikite atsiliepimą