Vaikai lėktuve

Kai beveik ketvirtadalis Lietuvos jau yra emigravę, normalu, kad pigūs skrydžiai į Londoną pritraukia ne tik turistus, siekiančius pasimėgauti Didžiosios Britanijos grožybėmis, bet ir lietuvius, kurie migruoja pirmyn – atgal. Nieko keisto ir tokiuose maršrutuose sutikti labai daug vaikų, sėdinčių lėktuvuose.

Skrydžiai su vaikais

SkrydžiaiTad keliaujat į Londoną ar bet kurį kitą Anglijos miestą, lėktuve jūs tikriausiai sutiksite motinų su vaikais. Skristi lėktuvu galima ir nuo nedidelio amžiaus, o kuo anksčiau pradėsi, tuo greičiau priprasi. Tačiau visgi skraidinami kūdikiai dažniausiai nemėgsta nemalonių pojūčių, kurie juos užgula sulig pirmuoju pakilimu. Dėl besikeičiančio slėgio gali varginti pakilęs spaudimas, užgula ausis, kai kam atsiranda ir galvos skausmai. Tai nėra pavojinga gyvybei, jeigu žmogus neserga širdies ligomis, o kūdikiai paprastai būna sveiki. Tačiau vaikai juk verkia ir klykia net tada, kai jiems nuobodu. Todėl nieko keisto, kad lėktuvas jiems nebūna pati įdomiausia vieta. Per langą tikrai nesimato daug spalvotų žaismingų vaizdų, tenka sėdėti vienoje vietoje, aplink daug nepažįstamų žmonių, kurių gal net ir bijoma, o dar tas keistas jausmas galvoje. Dėl to kartais kylant ar leidžiantis lėktuvui galima išgirsti tiesiog visą vaikų chorą, spiegiantį iš visų pusių.

Ką daryti keleiviams, kurie nelabai nori mėgautis tokiomis kelionės sąlygomis? Pirkti LUX klasės bilietus, kur būtų galima pasirinkti tylesnią zoną be vaikų. Arba paprasčiausiai pasiimti ausų kištukus ir juos naudoti kelionės metu. Tai tikrai padės užblokuoti bet kuriuos nemalonius balsus kelionės metu.

Kitos kryptys, keliaujant su vaikais

Galima pastebėti, kad yra ir daugiau įvairių krypčių, kurių metu lėktuvuose netyla mažų vaikų balsai. Kur dažniausiai skrenda šeimos, galima susiorientuoti pagal tai, kur paprastai emigruojama. Dažniausiai atostogauti su tokiais mažais vaikais ir leistis į nuotykius nelabai mėgstama, dėl to tiesiog turistinėmis kryptimis tokių keliautojų būna mažiau. Bet kai gyvenama emigracijoje, tenka lankyti vieniems kitus ir tampa normalu, kad galima keliauti ir su mažiausiais vaikais. Juk ne komfortas bus tik skrydžio metu, o vėliau viskas bus gerai. Kokiomis kryptimis skrydžių metu būna daug mažų verkiančių vaikų? Galima pastebėti jų didesnį kiekį skrydžiuose į Didžiąją Britaniją, Airiją, Norvegiją, Švediją, Olandiją, Ispaniją, Italiją, Vokietiją ir kitur, kur dažnai emigruojama. Vargu, ar bus jų tiek daug, keliaujant tarkime į Ameriką, Australiją ir panašiomis kryptimis.

Palikite atsiliepimą