Parklentės skirtingoms erdvėms

Kokiose erdvėse gražiai atrodytų parketlentės? Tokios grindys yra patogus būdas turėti medines grindis. Jos kainuos mažiau negu tikro medžio dailylentės. Jos pritaikytos labai lengvam sumontavimui. Yra daug skirtingų parketlenčių, kurios gali sudaryti nuostabias kombinacijas ant jūsų grindų. Tereikia išsirinkti ir džiaugtis pokyčiais.

Šiuolaikiška vonia

Parketas gera kainaNors įprasta galvoti, kad vonioje grindų paviršius turi būti keramikinis, kad ten turi būti plytelės, tačiau taip pat svarbu pastebėti, kad tendencijos keičiasi. Net ir parketlentės gali būti atitinkamai laminuotos ir dėl to turėti puikų pagrindą, kuris neges nuo drėgmės. Jeigu parketlentės tikrai kokybiškos, jos bus atsparios vandeniui. Na o dabartinės interjero tendencijos skatina įsirengti gražią vonią, kuri kuo labiau panašėtų į gyvenamąsias erdves. Jaukių namų poreikis pereina į visus kambarius, taip pat ir į vonią. O kas gali būti jaukiau negu medinės grindys?

Stilinga virtuvė

Nebijokite taip būti nepraktiški ir netieskite to bjauraus linoleumo virtuvėje. Geriau ir čia sudėkite parketlentes bei džiaukitės medžio raštų grožio. Virtuvėje tikrai bus daug baldų, iš kurių kai kurie bus tikrai mediniai. Tad būtent šie, mediniai baldai, ir bus tai, kas galės puikiai susišaukti su parketo medžio raštais. Turėsite virtuvę, kurioje bus ne tik smagu gaminti maistą, bet ir galėsite semtis įkvėpimo.

Jaukus miegamasis

Miegamojo erdvėje taip pat norėsis kuo daugiau šilumos ir jaukumo. Galite pradėti nuo stilingų medžio grindų, ant kurių puikiai derės koks nors didelis gauruotas kilimas. Tokiame miegamajame norisi ilsėtis kuo ilgiau. Vos į jį patekęs jauti, kaip darosi gera ir patogu.

Švari svetainė

Taip pat patogu turėti geras parketo grindis ir svetainėje. Kodėl? Nes tik čia tiek daug laiko praleidžia visa šeima. Ant grindų nuolat žaidžia vaikai, laksto gyvūnai, todėl svarbu užtikrinti jų švarą. Parketlentes labai lengva valyti, ir jūs būtent tą galėsite ir padaryti, norėdami sukurti kuo šviesesnę bei gražesnę svetainę. Jeigu labai norėsite, kažkur galėsite patiesti ir dailų kilimą, tačiau pačios medinės grindys didelei svetainei suteiks daug privalumų.

Palikite atsiliepimą