Nekilnojamojo turto plėtra Vilniuje

Butas VilniujeVilnius ir toliau stebina nekilnojamojo turto plėtra, todėl statytojai siūlo vis daugiau naujų projektų: nauji biurai Vilniuje, nauji butai Vilniuje, nauji kotedžai Vilniuje. Norintys įsigyti tinkamą būstą ar patalpas biurui turi didelį pasirinkimą, tačiau ką daryti, kad neapsirikti renkantis kokį nekilnojamąjį turtą įsigyti?

Pastaruosius kelerius metus Vilniuje padidėjo komercinio nekilnojamojo turto plėtra. Tai labai gerai, nes sukuriama daugiau darbo vietų, o ir žmonėms patogu, kai darbas šalia namų. Jei renkatės kur įsigyti biurą, tai verta apžiūrėti tokius objektus, kurie yra ne nuošaliai nuo miesto ar miesto pakraštyje, o pavyzdžiui, Paupyje. Rinkdamiesi tinkamas patalpas, gerai pagalvokite kokia vieta bus strategiškai patogi ne tik būsimiems darbuotojams, bet ir klientams. Svarbu, kad būtų patogus atvykimas ir pakankamai vietų automobilių parkavimui. Taip pat labai gerai, jei šalia yra viešojo transporto sustojimas. Kaip suprantate susisiekimas tikrai yra labai svarbus. Taip pat labai svarbus ir patalpų dydis. Reikia labai gerai apgalvoti kokio dydžio biuras reikalingas, kiek darbuotojų dirbs biure bei numatyti reikalingas patalpas, kaip virtuvėlė ar susirinkimų salė. Pagal poreikius pasirenkamas ir biuro dydis bei tinkamas jo išplanavimas.

Taip pat labai didelė pasiūla yra ir naujų butų. Pirkėjai ieškodami naujo būsto randa didelę pasiūlą, tačiau nuo to lengviau netampa. Tokiais atvejais, svarbiausia įvertinti savo poreikius ir teisingai pasirinkti. Tikriausiai svarbiausias kriterijus renkantis nekilnojamąjį turtą – vieta, vieta ir dar kartą vieta. Taip mėgstama sakyti, kai dalinami patarimai apie būsto pirkimą. Ir iš tiesų tai yra tiesa. Gyventi ten, kur patogi vieta – labai gerai. Taigi, rinkitės tinkančią vietą ne tik pagal tai ar yra netoli viešojo sustojimo vieta, vaikų darželis, parduotuvė ar mokykla, bet ir, pavyzdžiui, galbūt visai netoli yra jūsų esama ar būsima darbovietė. Taip pat gal būt visada svajojote gyventi tam tikroje miesto dalyje? Pavyzdžiui, daugelio sostinės gyventojų svajonė – gyventi senamiestyje. Dabar kaip tik yra puikių naujos statybos butų šioje miesto dalyje, tad galite nedelsdami rinktis vieną iš tinkančių. Be vietos svarbus ir pats butas. Rinkitės tokį, kuris atitiks jūsų lūkesčius dėl dydžio. Pagalvokite, kokio dydžio butas bus reikalingas penkerių metų laikotarpyje. Taip pat galbūt jums svarbi buto vieta saulės atžvilgiu? Tuomet rinkitės tinkamą butą rytinėje, vakarinėje ar kitoje tinkamoje pusėje. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų.

Palikite atsiliepimą