Kaip rinktis butą Vilniuje

Sostinės NT rinkai kaistant, naujiems butams Vilniuje prioritetus teikia dažniausiai jaunos šeimos, ieškančios kokybiškiausių gyvenimo sąlygų. Ir visgi, jeigu jūs esate ta šeima, ieškanti buto naujos statybos name Vilniuje, atsižvelkite į keletą aspektų.

Įvertinkite kainą

Žinoma, ieškant naujo buto Vilniuje, visus žmones paprastai šiek tiek suglumina ir išgąsdina kaina. Tačiau reikia galvoti pozityviai, kadangi jūs investuojate į naują kokybišką ir likvidų būstą. Tai yra, tokį būstą, kurį vėliau ir parduoti visada galėsite brangiai, juk gyvensite sostinėje, kurioje kainos nuolatos tik ir auga.

Labai svarbu – vieta

Naujiens butams VilniujeŽinoma, jums bus labai svarbi vieta, kurioje rinksitės būstą. Vienas Nt agentas kartą yra pasakęs, kad svarbiausia yra vieta, vieta ir dar kartą vieta. Turėkite tai omenyje. Kokie vietos aspektai jums svarbūs? Galbūt jums svarbu, kad galėtumėte netoli turėti mišką, nes be miško negalite gyventi, o ir jūsų šuo mėgsta ten palakstyti? Gal svarbu, kad šalia būtų vaikų darželis, mokykla, darbas? Gal norite važinėti kuo mažesnį atstumą iki centro? O gal svarbiausia yra tai, kad galėtumėte šalia visada turėti viešojo naudojimo stoteles? Tai svarbu, pagalvokite apie tai. Saugi arba bent neerzinanti kaimynystė – tai irgi itin svarbus dalykas. Jei kaimynai nepatiks, konfliktuosite, gal išvis nebenorėsite ten gyventi. Žinoma, galima mąstyti standartiškai, kad daugiau problemų bus įsikūrus senų gyventojų kvartale, kur jau seniai yra kažkokia susistovėjusi tvarka.

Pirmas aukštas – geriausias turintiems daugiau vaikų ir gyvūnų

Renkantis butą Vilniuje svarbu ir atkreipti dėmesį, kuriame aukšte jis įrengtas. Jei esate viengungis, pasiryžęs taip ir gyventi, gal rinksitės romantišką paskutinį aukštą, iš kurio atsivers visa miesto ar užmiesčio panorama. Tačiau vaikų turinčioms šeimoms paprastai praktiškiausia yra gyventi pirmame gyvename aukšte. Kadangi būtent ten gyvenant kaimynai iš apačios negalės skųstis, kad jūs triukšmaujate. Mat maži vaikai tikrai mėgsta kelti triukšmą – daužytis, trankytis ar tiesiog mokytis vaikščioti (kaip žinia, pirmiau jie išmoka bėgti).

Tinkami kiemai su vaikų aikštelėmis

Šeimos planuotojams taip pat reikėtų dairytis ir tokių naujos statybos namų, kurie turėtų aptvertus kiemelius su gražiomis vaikų žaidimų aikštelėmis. Tuomet bus galima daug paprasčiau viską planuoti, kai vaiką tiesiog paleisite smagiai žaisti lauke ir nereikės nerimauti, kad koks nors Karoliniškių prašalaitis su švirkštu bandys iš mažylio ką nors atimti, pavyzdžiui jo mobilųjį telefoną.

Palikite atsiliepimą